Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kezdjek a 15...

Nem tudom mit kezdjek a 15 éves fiammal? Lóg a suliból csavarog rendetlen! Probáltuk szép szóval büntivel de mint ha nem is beszélnénk hozzá! Van még két fiam de ennyi probléma nem volt egyikkel sem!

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Apai szigor kéne neki. Van apja? Akkor gyerünk! Csapjon a lovak közé!
2010. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép szó nem hat, keményebb szavak vagy tettek kellenek. Tettek alatt a nincs net, nincs tv, kísérgetés a suliba módszert értem, ezek mindig beválnak. Nem hiszem el azért, hogy ez 15 éves kölyöknek ne lehetne megtiltani, hogy ne menjen csavarogni. Ha mennétek érte a suliba, nem lógna el. Egyébként nem is tudom, milyen suli az, ahol kilóghat. Nekünk kártyás beléptetőnk van, külön engedélyt kell kérni az igazgatóhelyettestől, ha ki akarunk menni a suli területéről.
2010. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajna az apja már 12 éve elhagyott bennünket a jelenlegi párom meg nem igazán tud szigoru lenni!
2010. jan. 9. 20:31
 4/20 A kérdező kommentje:
sajna sokat melozunk nem mindig tudjuk kisérgetni meg ellenörizni!Amugy se nem tv.het se nem nettezhet!
2010. jan. 9. 20:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindent értek!

Ha nem lenne a férjem, sokszor lett volna nekem is gondom. A jelenlegi párodtól nem is várhatod el, hogy hasson rá, mert akkor csak azért sem csinálná, mert nem az apja. Egy nő, pedig, nehezen bánik el egy rossz fiúval. De azért nagyon sok sok beszélgetéssel odafigyeléssel, talán érsz el eredményt. De elég későn kapkodtok, ha most rossz 2-3 éve sem lehetett angyalka.

2010. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
de akkor még lehetett "rendes", hiszen most kezdett el igazán kamaszodni..ilyenkor a lázadás a jelszó.
2010. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
pár honapja kezdte!Sajnos befolyásolja az is h felköltöztünk Pestre
2010. jan. 9. 20:42
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos a nevelest szurtad el.
2010. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
3 fiús Anyuka lévén,nálunk is a párom az aki "gatyába razza" a fiúkat.Igen,egy anyának nehéz egy kamaszodó.lázadó fiuval.Azt hiszem amit tenni tudsz az a sok beszélgetés,figyelem.
2010. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg segitségül hivni a két másik fiadat, ha azok rendesek. Főleg a baráti körét ellenőrizd, vagy ellenőriztesd!
2010. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!