Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom bantalmazott! Kulfoldo...

A parom bantalmazott! Kulfoldon lakunk ketten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Sziasztok!az elettarsam bantalmazott ma este! egyutt lakunk kulfoldon,es nem dolgozok fel eve!Ez lehet az egyik oka a mai orditasanak.Ittas volt es elkezte orditani,hogy en aztsem tudom mi a szenvedes,mert o 60orat melozik egy heten, mar nem mintha o nem tudna milyen kinokon estem at a betgsegeim miatt:-(Magabol kikelve orditott az arcomba ,hogy takarodjak ki a lakasbol, mert nem dolgozok meg utanam orditotta,hogy Qrva(pedig nem vagyok az)!Amikor uvoltott,majdnem nekemesett kis hijjan,ha nem rohanok ki a lakasbol es nem zarom be kivulrol az ajtot agyon vert volna:-( mar alszik,3oraja,annyira kesz vagyok idegileg,de nincs penzem elmenni a baratnomet hivtam fel aki azt mondta befogadna egy idore ,de az meg hogy jon ki hogy o etet 2 hetig amig nincs penzem:-(nem tudom mit tegyek,de ez mar nem az elso eset ,hogy bantott!meg egy allattal sem uvoltenek igy!:-( holnap megyek at baratnomhoz es megbeszeljuk mi legyen,de lehet varnom kellen amig beindul a munka februartol,mert addig a tappenz az nem tul sok,legszivesebben elmennek holnap!De annyira felek...ha nem megyek akkor is valahogy szakitanom kell,mert ezek utan mar nem megy,nem tudok vele lefekudni se aki igy bantott!:-(Kerlek irjatok, ti mit tennetek a helyembe?21/L az elettarsam 34
2010. jan. 10. 01:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
És ha hazautaznál a családodhoz?
2010. jan. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

1.Még nagyon fiatal vagy

2.kicsit idős hozzád (SZTEM)

3.nemtudom mi a foglalkozásod de sztem nem kinn kellet volna kezdeni !

4.Ez egy állaz minnél hamarabb gyere haza !

5.Lehet hogy itthon nehezebb elhelyezkedni meg kevesebb a füzetés de akkor legalább nincs olyan h nincs pénzem haza menni .

6.remélem hogy segitettem !

2010. jan. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem tudok a csaladomhoz menni,elvaltak 2 fele,es egyik helyen 2en laknak masikon 3an,nincs helyem ott,ugyhogy itt kell megoldanom a magam bajat!Kerlek adjatok tippeket:-(
2010. jan. 10. 01:28
 4/28 A kérdező kommentje:
ja es barinom is itt lakik
2010. jan. 10. 01:29
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ó te szegény!Gondolom amíg talpaltál, és nem lettél beteg nagyon jó csaj voltál a számára. Piszok egy fráter. Menj el beszéljétek meg a barátnőddel a problémád. Ha nincs senki aki itthon is a szárnyai alá venne, valóban neked kell talpra állnod. Odaköltöznél hozzá, ha meg keresni fogsz odaadod neki azt a pénzt, ami a kajádra kellett. Vagy költözz össze vele, megoszlana a rezsi is. Ezzel a senkiházival meg ne foglalkozzál.
2010. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

hol van az az "itt"? és mióta élsz ott?


ha betegállományban vagy, akkor miért kellene dolgoznod? és utána mit csinálsz? van állásod?

2010. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Menj a baratnodhoz, meg ma, nem is varnek holnapig! En is kulfoldon vagyok, szegenykem, sosem voltam ilyen helyzetben, borzalmas lehet. Mar is epp eleg, hogy nem tudsz ugy lenni mint otthon, megis idegen nyelv, idegen szokasok, es akkor meg az is, akiben megbizol, akre szamitasz az is ellened fordul.
2010. jan. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Én is Angliában élek,és lassan 1 éve nem dolgozom,csak részmunkaidőben.De a párom soha nem ordibált velem,sőt! Inkább ő az aki vigasztal,és azt mondja amíg neki van melója nincs nagy baj..Egy olyan állattal mint a párod nem szabad 1 napig sem maradni..Egyik ismerősünket is hasonló okok miatt dobott ki a párja,és mi fogadtuk be.1 hónapig volt nálunk,végül hazament,mert otthon biztonságban érezte magát...Hiába hagyta el a pasast amíg itt volt kint zaklatta..Nem beszélve arról,hogy még a legjobb barátnő sem bírja hosszú ideig a szamaritánus szerepet,és bizony előbb-utóbb nála is kolonc leszel...nem ártana végig gondolnod a jövőt,mert táppénzből évekig nem tudsz meglenni,főleg nem külföldön...Próbálj meg a saját lábadra állni,ha nem megy akkor menj inkább haza.Otthon legalább többen tudnak segíteni...
2010. jan. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem tudom mit ennék a helyedben, nem ismerem ki magam külföldön. Kereshetnél, ha van ilyen abban az országban bántalmazott nők részére fentartott helyet. Ha kijózanodik, és vissza akar hívni, jól gondold meg, mert igaz a mondás kutyából nem lesz szalonna!
2010. jan. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Menj el a MC Donaldsba krumplit sütni, oda mindenkit felvesznek, amíg nem lesz melód. De szerintem nem történt bántalmazás. Ülj le a pasiddal és beszélgess vele egy kicsit, mondd el neki, hogy ez neked így nem jó. Fogja vissza magát, vagy elmész.
2010. jan. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!