Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom bantalmazott! Kulfoldo...

A parom bantalmazott! Kulfoldon lakunk ketten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Sziasztok!az elettarsam bantalmazott ma este! egyutt lakunk kulfoldon,es nem dolgozok fel eve!Ez lehet az egyik oka a mai orditasanak.Ittas volt es elkezte orditani,hogy en aztsem tudom mi a szenvedes,mert o 60orat melozik egy heten, mar nem mintha o nem tudna milyen kinokon estem at a betgsegeim miatt:-(Magabol kikelve orditott az arcomba ,hogy takarodjak ki a lakasbol, mert nem dolgozok meg utanam orditotta,hogy Qrva(pedig nem vagyok az)!Amikor uvoltott,majdnem nekemesett kis hijjan,ha nem rohanok ki a lakasbol es nem zarom be kivulrol az ajtot agyon vert volna:-( mar alszik,3oraja,annyira kesz vagyok idegileg,de nincs penzem elmenni a baratnomet hivtam fel aki azt mondta befogadna egy idore ,de az meg hogy jon ki hogy o etet 2 hetig amig nincs penzem:-(nem tudom mit tegyek,de ez mar nem az elso eset ,hogy bantott!meg egy allattal sem uvoltenek igy!:-( holnap megyek at baratnomhoz es megbeszeljuk mi legyen,de lehet varnom kellen amig beindul a munka februartol,mert addig a tappenz az nem tul sok,legszivesebben elmennek holnap!De annyira felek...ha nem megyek akkor is valahogy szakitanom kell,mert ezek utan mar nem megy,nem tudok vele lefekudni se aki igy bantott!:-(Kerlek irjatok, ti mit tennetek a helyembe?21/L az elettarsam 34
2010. jan. 10. 01:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha egy napra otthagyod, akkor már hiányozni fogsz neki, hogy utána majd bocsánatot kér.
2010. jan. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánatot kér? És ha utána esetleg beteg lennél akkor kivág betegen mert nem dolgozol és nem hozod a pénzt, én elhagynám vagy akkor menj el ha eltudsz valahova, lesz munkád .
2010. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Minél hamarabb beszélj a barátnőddel! Kell hogy legyen valami megoldás. Mint ahogy előttem válaszolók is írták az is jó ötlet,hogy költözzetek össze... A párod meg idővel úgyis észbe fog kapni! Rájön hogy mit csinált,hogy viselkedett veled. De akkor már késő lesz. Én legalábbis nem kezdeném vele újra. Az ilyen ember ígérhetne bármit,úgyse fog tudni megváltozni! Pláne,hogy nem ez volt már az első eset hogy így bánt veled. De ez az én véleményem... :S Sok kitartást neked és biztosan találsz majd munkahelyet is! :) 21/L
2010. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
32%
Valoszinü ma felkell és bocsánatott kér enyi..
2010. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

NEm tudom, honnan veszed ezt:

"Menj el a MC Donaldsba krumplit sütni, oda mindenkit felvesznek, amíg nem lesz melód" - nálunk ugyan van egy MCdonalds, de az ott dolgozó néhány ember elég nekik, minek vennének fel még többet - inkább elbocsájtanak közülük és a maradéknak kell a többletmunkát is elvégezni.


Nem ugy van, mint ahogy sokan MO-on elképzelik, itt is nagy a munkanélküliség, nem kell máshonnan hozni egyszerübb munkákra valakit....

2010. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

(04.23, te nagyon naív vagy!)

Az életedet elszórtad, igen fiatalon, meggondolatlanul belefutottál egy hozzád képest öreg férfi karjaiba, ráadásul az ismeretlenbe, külföldre, ahol még segítséget találni is sokkal nehezebb. A férfit örökre el kell felejtened, ezt komolyan mondom, mert még megöl, évente több tucat családon belüli gyilkosság történik. Aki alkoholista állat, az az marad, nincsenek csodák. Első lépés a barátnődhöz költözni minden holmiddal, onnan vagy hazajönni és itt keresni munkát és albérletet, vagy ott, de az még nehezebb lehet. Sehogy se könnyű.

2010. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha barinőd is kint lakik akkor azonnal költözz át hozzá!Ha feszéjeztet az hogy két hétig ö etet stb akkor egyezzetek meg abba hogy ha elketded a munkát vissza fizeted neki így nem érzed kémenyletlenül magad!Ha jó a munkád maradj de ha nem annyira akkor ragd össze a pénzt és gyere haza4
2010. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
72%

Mindenképpen cuccolj a barátnődhöz, ha ő beleegyezik, hogy egy darabig maradhatsz nála. Úgy pakolj össze, hogy többet vissza se kelljen menned ehhez az emberhez, már ha lehet annak hívni. Ez nem az első eset... bár csak lelkileg bántalmazott, mi történik akkor, ha legközelebb ott üt, ahol ér, és még csinálni sem tudsz semmit, szólni sem tudsz senkinek? Az itthoniakkal milyen a viszonyod?

Nagyon elrontottad a dolgot azzal, hogy ilyen fiatalon feladtál mindent, és egy férfi nyakára kerültél. Gyakorlatilag most tőle függsz. Nincs semmiféle megtakarított dugi pénzed?

Esetleg beszélhetnél a szüleiddel is, hogy baj van, és nem tudsz már mit csinálni, küldhetnének egy kis pénzt, amint tudod visszafizeted. Így azért, ha tudnak biztosan segítenek a gyereküknek, és mégsem a barátnőd tart el, családon belül marad a kölcsön. Szerintem az sem létezik, hogy ne találnának neked helyet. Pár hétig egy matracon is vígan elalszol, ha haza jössz, aztán ha beindul az életed végre, lesz egy kis pénzed, saját lakásod (albérleted), illetve spórolt pénzed is (vésztartalék), még mindig visszamehetsz!

Amennyiben amellett döntesz, hogy a barátnőd nyakára mész, ha neki van élettársa, egy idő után csak kerülgetni fognak téged. Teszem fel 2-3 hét múlva. Feltétlenül beszéld meg vele az anyagi vonzatát, hisz nem egy szeretetszolgálathoz mész, aki nem tudja jobb dologba ölni a pénzét, mint a te etetésedbe. Mond el neki, hogy jelenleg egy filléred sincs, és csak akkor fogadjon be, ha ezzel tisztában van, viszont biztosítsd arról, hogy az utolsó szelet kenyérig visszafizetsz neki mindent, amint teheted, és erről a későbbiekben se felejtkezz el "véletlen"... Ha ő segít rajtad, akkor hihetetlenül nagy szarból húz ki, ne rontsd el ezt a barátságot!

Amennyiben nincs élettársa, beszéld meg vele, illetve kérdezz rá, hogy nincs-e szüksége egy lakótársra, amint lesz állásod, vállald át a rezsi felét, a kajákat közös költségen vegyétek, stb...

2010. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Barátnődhöz mindenképp költözz át és szerezz minél hamarabb munkát, a pasiddal meg ne maradjatok azért haragban,de az együttlakás úgy látszik nem működik sajnos.

Egyébként tényleg hol élsz?

2010. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
72%

Elsősorban nőjj fel.Nem lehet táppénből élni,sehol.Azonkívül se barátnő,se pasi nyakán se jó sokáig élni,mert mind üvölteni fog veled egy idő után.

Azonkívül a mentális betegségek mellett simán lehet dolgozni,de ugye rendszeresen orvoshoz kellene járni,illetve szedni a gyógyszereket.

2010. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!