Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom bantalmazott! Kulfoldo...

A parom bantalmazott! Kulfoldon lakunk ketten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Sziasztok!az elettarsam bantalmazott ma este! egyutt lakunk kulfoldon,es nem dolgozok fel eve!Ez lehet az egyik oka a mai orditasanak.Ittas volt es elkezte orditani,hogy en aztsem tudom mi a szenvedes,mert o 60orat melozik egy heten, mar nem mintha o nem tudna milyen kinokon estem at a betgsegeim miatt:-(Magabol kikelve orditott az arcomba ,hogy takarodjak ki a lakasbol, mert nem dolgozok meg utanam orditotta,hogy Qrva(pedig nem vagyok az)!Amikor uvoltott,majdnem nekemesett kis hijjan,ha nem rohanok ki a lakasbol es nem zarom be kivulrol az ajtot agyon vert volna:-( mar alszik,3oraja,annyira kesz vagyok idegileg,de nincs penzem elmenni a baratnomet hivtam fel aki azt mondta befogadna egy idore ,de az meg hogy jon ki hogy o etet 2 hetig amig nincs penzem:-(nem tudom mit tegyek,de ez mar nem az elso eset ,hogy bantott!meg egy allattal sem uvoltenek igy!:-( holnap megyek at baratnomhoz es megbeszeljuk mi legyen,de lehet varnom kellen amig beindul a munka februartol,mert addig a tappenz az nem tul sok,legszivesebben elmennek holnap!De annyira felek...ha nem megyek akkor is valahogy szakitanom kell,mert ezek utan mar nem megy,nem tudok vele lefekudni se aki igy bantott!:-(Kerlek irjatok, ti mit tennetek a helyembe?21/L az elettarsam 34
2010. jan. 10. 01:18
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Van munkam mcdonaldsba pont,de januarba nincs melo,csak februartol lesz!ez az egy honap amikor nincs melo!Ma mar persze bocsanatot kert,es megbocsaltottam! de egy par honap mulva elmegyek!ahogy lesz ra lehetosegem,nem ereznem jol magam,ha mas nyakaban kelle lognom!A sajat problemamt nekem kell megoldanom!
2010. jan. 10. 13:35
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem írtad melyik országban vagy de Angliában létminimummal dolgoznak a mekiben..Nem tudsz jobb munkát keresni??Sajnos a meki mint referencia nem a legjobb,de ha valaki onnan minél előbb nem lép egy másik helyre,akkor ott marad,és előbb-utóbb kikészül..

Azon meg nem is csodálkozom,hogy megbocsájtottál,és abban is biztos vagyok,hogy még sokáig vele fogsz maradni,és többször fog továbbra is így megalázni..Erre mondják,hogy mindenki a maga sorsának alakítója..Ha neked ez az élet kell...

2010. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
11:54-es: azért nem minden mentális betegség olyan, hogy csak szedem a gyógyszereket és már semmii bajom - igenis van olyan is, ami gyógszerezés mellett sem teszi lehetövé a normális életet. A táppénzböl meg a kérdezö nem megélni akar, hanem beteg és ezt kapja. Vagy szerinted a betegek is dologzzanak, amig bele nem döglenek?
2010. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Az utolsonak teljesen igaza van,amugy nyaron gyomorbetgsegem volt vagyis akkor kezdodott,de 3honapig varnom kellett a tukrozesre ,addig mindennap hanytam ,meg szedultem,mint az allat,igy nem tudtam dolgozni,mivel par napon mikor bementem melozni, par ora mulva ugy emelyegtem,es a kaja szunet utan ,pedig a wcbe rokaztam,utana teljesen kikeszultem lelkileg egyreszt emiatt!!!most szedem a gyogyszert amit folirtak,de meg mostsem vagyok valami jol,allandoan komas vagyok, es neha ugy erzem felsem tudok tapaszkodni az agyambol!!!!konnyen beszel az akinek nem volt sulyos szorongasa,illetve panikrohamjai!
2010. jan. 11. 11:06
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden mentális betegséget lehet,de akikét nem,az bizony intézetben van.Annak tényleg nem kell dolgozni.

Egyébként érdekes,ugye mennyire "eltaláltam".A kérdező 3 hónapig várt egy nem létező betegség eredményére,ahelyett,hogy már akkor elismerte volna,hogy bizony mentálisan van baj.És ez nem szégyen.Viszont orvoshoz,járni,gyógyszert szedni kell.

Meg dolgozni is,bármily nehéz,mert élni is kell valamiből.

2010. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A te kapcsolatod úgy szar ahogy van, már elnézést. A gyomorbajodat pont a kedves élettársad okozza. Befele nyelsz mindent ami ráment a gyomrodra, gyomorideg. És azóta is félsz, nem is csodálom. Az előzményekből ítélve máskor is bántott már! Figyelj nem kell neki szólni mi a terved, egyszerűen csak lelépsz mellőle. Persze hogy nyeregben érzi magát, hiszen tudja nincs hova menned, ő meg ..na jó! Minden jót kívánok neked. És hidd el ha megszabadulsz tőle rendbe fog jönni a gyomorproblémád is.
2010. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyetértek ma 20.00-val. Nagyon fiatal vagy és még nem tudod rendesen megszervezni az életedet. Máris társfüggőségben szenvedsz. A biztonságot véled megtalálni, (valójában csak áltatod magad vele)egy nálad idősebb férfi oldalán. Valószínűleg valami elől menekültél a karjaiba. Ez a férfi semmi jót nem hoz neked, az életed csak akkor fordul jóra, beleértve az egészségedet is, ha örökre búcsú nélkül hátat fordítasz neki, szerintem a saját országodban mégiscsak biztonságosabb. Megbocsátasz neki, mert kell neked a kötődés, de erre ez nem a megfelelő ember. Betegen ki vagy szolgáltatva annak, aki a kettőtök alá-fölérendelt viszonyával visszaél. Ha nem hallgatsz ránk, végérvényesen elszúrod az életed. Nehéz az első lépést megtenni, de fiatal vagy, képes vagy rá.
2010. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat!A gyomromban helicobacter prylorit,meg gyulladast,illetve nyombel gyulladast talatak!de mar kikezeltek,mostmar csak az antidepresszanst szedem!Igen igazatok van mindenkinek ment a zold kez! ugy erzem enis ,hogy fiatal vagyok,es meg nem kell elkoteleznem magam,foleg nem olyannak aki igy banik velem!Raadasul idos hozzam,neha azt kerdezem magamtol kivel elek en ,es miert?nem illunk ossze,en mas tipus vagyok teljesen ,es nem szeretem,hogy ha valaki teljesen probal bezarni!Viszont az anyagi helyzetem miatt muszaj varnom! februartol leszek beosztva 40oraban,es addig nincs penzem,csak a tappenz,de azt oda kell adnom a pasimnak a lakberre,nagyon szar igy!es mar tartozok neki kb 300.000ftal!!! vagyis 900fonttal:-( mire eztis visszafizetem1:-(baromi jo az eletem mondhatom.Este mondta 3 het szabdsaga lesz es hogy nyaron hazamegyunk!En meg mondtam,hogy en nem megyek ha nem lesz penzem, Erre igy fennhangon mondta,hogy nem is mert en nem fogom fizetni! marha kedves, nem is akarok amugy sem hazamenni,mert elobb visszaakarom fizetni a mocskos penzet!es elmenni innen mihamarabb,tehat most kb 2evig nem megyek haza:-(ami kicsit rossz is ,dehat nincs mit tenni!!! tavaly nyaron voltam otthon utoljara,most kb 2011nyaran lesz ra lehetosegem....errol ennyit, max iden karira ,de meglatom,de az biztos ,hogy igy nem megyek el nyaron haza,mert ilyet a pofamba mondani, hogy mert en nem fizetem,ez rosszul esett amugy sem varnam el tole,de ugy hozzamvagta,mintha en elvarnam!!!sziasztok!
2010. jan. 12. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!