Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik miután elköltöztek otthonról, sokkal jobb lett az életük? Itt főleg azokra gondolok, akiknek rossz volt a viszonyuk a szüleikkel.

Figyelt kérdés

Én még sajnos tanulok, nem költözhetek el, de ha befejezem a sulit, az lesz az első, hogy elhúzom otthonról a csíkot.


A szüleim undorító emberek, egész eddigi életemet megnyomorították. Apám minden apró-cseprő botlásomért alaposan megszid, mások előtt megaláz, de olyan szavakkal, hogy azt nem kívánom senkinek sem. Anyám pedig egész eddigi életemben a testvéremmel kivételezett...


2014. júl. 25. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát persze, nekem nem voltak annyira rossz szüleim, de ezerszer jobb volt utána az életem, mikor elköltöztem. hiszen szabadnak érezhettem magamat végre.
2014. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam/vagyok rosszba a szüleimmel, én imádtam otthon lakni. Ettől függetlenül elköltöztem 21 évesen és sokkal jobb lett az életem. Az önállóság, a szabadság felbecsülhetetlen kincs még annak is, aki egyébként imádja a szüleit. Szóval neked biztos jobb lesz :) Kitartás!
2014. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan!

És amióta három ország választ el tőlük, kifejezetten.


Nem hiszem, hogy van a földön olyan élő ember, akinek olyan esztelen, kegyetlen, gonosz szülei lettek volna, mint az enyémek voltak. Soha többé nem akarom látni őket - se élve, se holtan.

2014. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes volt a szüleimmel a viszonyom, de mióta elköltöztem, még sokkal jobb, átváltozott. :)


Azóta, hogy csak 3 hetente utazom haza (100km-re lakom 8 éve), teljesen más a kapcsolat, sokkalta jobb, bensőségesebb:)


27N

2014. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 évesen költöztem el, és semmivel nem tudnának visszaköltöztetni. Nekem is rossz volt a gyerek,de főleg a kamaszkorom.
2014. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze,hogy jobb lett az élet, a tied is jobb lesz,hiszen végre úgy éled,ahogy te szeretnéd. Nem is értem a kérdést..
2014. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem zűrösebb a viszonyom a szüleimmel, páromnak teljesen kiegyensúlyozott, pozitív a kapcsolata.

Egyikőnk se költözne haza :)

Kialakult a saját életritmusunk, szokásaink, ami otthon csak kis valószínűséggel lehetett volna.

Szoktunk hazajárni hétvégékre (mind a kettőnk szülei 200-200 km-re élnek a lakhelyünktől), de örülünk, amikor visszaérünk a "nyugalom szigetére".

2014. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!