Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok családja bográcso...

Ha a párotok családja bográcsozna, és minden családtag párostól meg van hívva, kivétel te, mit szólnál?

Figyelt kérdés

Továbbá szerintetek normális az, ha a párotok elmegy ebédelni, titeket meg otthagy és kezdj amit akarsz?

Ja és ráadásul meg volt beszélve, hogy mit csinálunk a hétvégén, együtt főzést terveztünk,de ugye az ebéd miatt ez ugrott...Szerintetek az ilyen kapcsolat normális?


2014. júl. 26. 10:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt? Együtt éltek? A barátod családjával milyen a viszonyod?


Ha együtt éltek pl. nem gondolnám hogy normális, hogy nem hívnak.

2014. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Senki se örülne neki szerintem. Főleg ha a párom gondolkodás nelkül elmenne. De saját döntései vannak. Menj el kikapcsolódni :)
2014. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez függ olyan aprosagoktol, hogy mennyi idősek vagytok, egyutt éltek e, mióta tart a kapcsolat, milyen a viszony a csaladtagokkal.
2014. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Egyutt fozest ki lehet hagyni, nem olyan nagy dolog, maskor is meg lehet csinalni. Ha egyutt eltek akkor furcsa, hogy nem lettel meghivva. Lehet, hogy maskor visszautasitottad a meghivast, vagy igy akarjak tudtodra adni, hogy nem vagy kivanatos szemely. Ebedre miert ne mehetne el a parod massal, mashova?
2014. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

5 éve vagyunk együtt,de még nem költöztünk össze,de szinte mindig együtt vagyunk munka után.

Én 26 éves vagyok, párom 30. A családjával nem a legjobb a viszony,inkább olyan semmilyen. Engem zavar nagyon, hogy megbeszélünk valamit és utána inkább elmegy a főzésre...Ezzel azt érzem, mintha nem is lennénk egy pár. Többször volt ilyen,hogy családi ebéd,ahova még a legutolsó pici rokonok is meg voltak hívva, de én nem. Kérdeztem párom,hogy rákérdezett,hogy miért? Erre csak annyit mondott,h erről ő nem tehet,de nem fog velük vitázni,biztos én vagyok a hibás,hogy nem közeledtem feléjük. (az elejétől nem voltam meghívva..., hogy közeledhettem volna?!) Bánt, hogy ő így áll hozzá... Most összevesztünk és természetesen én vagyok a "hisztis". De nem arról szól egy kapcsolat,hogy kiállunk egymás mellett? Az én családom még ilyet SOHA nem csinált.

2014. júl. 26. 11:06
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak annyit tudok irni, hogy most masik 5 evig is ezt fogjatok csinalni?

Ertheto, hogy kapcsolatod semmilyen a baratoddal es a csaladjaval.

2014. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem éltek együtt, én nem lepődnék meg, akkor ez nem egy komoly kapcsolat. Ennyi idősen ha komolyan gondolátok, már rég együtt élnétek.


Ilyen esetben normális, hogy külön-külön vannak programjaitok, nem lihegném túl. Mivel nem éltek együtt, engedélyt kérnie sem kell a barátodnak, így normális, hogy egyszerűen elmegy a családi programra.

2014. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem tűnik komoly kapcsolatnak. Ebben a korban mar egyutt kellene élni. Nyilván a családja is ugy van vele, hogy te nem vagy olyan fontos a srácnak, hat nekik miért lennel az....
2014. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

"Ezzel azt érzem, mintha nem is lennénk egy pár. Többször volt ilyen, hogy családi ebéd, ahova még a legutolsó pici rokonok is meg voltak hívva, de én nem. Kérdeztem párom, hogy rákérdezett, hogy miért? Erre csak annyit mondott, h erről ő nem tehet"


A helyzet az, hogy jó a megérzésed, Ti valóban nem vagytok egy pár. A Te "párod" legalábbis Téged nem tekint annak, nem vállal fel a családja előtt és az is lehet, hogy ezt még így saját magának sem vallaná be, a cselekedetei és a reakciója viszont mindent elárulnak. Lehet, neki nagyon kényelmes, hogy amikor együtt vagytok, "jól elvagytok", de ennél többet nem jelentesz neki.


Ebben a helyzetben nem a család a ludas, hanem kizárólag a "párod", akinek valamiért nem fontos, hogy ott legyél mellette a családi programokon. Nekem két nagykorú fiam van. Én sem erőltetem a barátkozást azokkal a lányokkal, akikkel a fiaim nem gondolnak semmi komolyan és nem mutatják be őket a párjukként.

2014. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kellett volna úgy alakítani, hogy megismerd egyáltalán a családját. Lehet a párod szüleinek pl.: nem jut eszébe meghívni téged, de neki meg mondani kéne nekik, hogy szeretné, ha te is eljöhetnél. Normális szülők ilyenkor kapcsolnak és onnantól természetes, hogy meghívják a felnőtt gyerekük párját is. Ha erre is nemet mondanak akkor meg a párodnak kéne kiállni érted. Ha nálunk lenne valami családi rendezvény és kinyilvánítanák, hogy a párom ott nem kivánatos személy, én tuti nem mennék el. De ez fordítva is így van.
2014. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!