Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok családja bográcso...

Ha a párotok családja bográcsozna, és minden családtag párostól meg van hívva, kivétel te, mit szólnál?

Figyelt kérdés

Továbbá szerintetek normális az, ha a párotok elmegy ebédelni, titeket meg otthagy és kezdj amit akarsz?

Ja és ráadásul meg volt beszélve, hogy mit csinálunk a hétvégén, együtt főzést terveztünk,de ugye az ebéd miatt ez ugrott...Szerintetek az ilyen kapcsolat normális?


2014. júl. 26. 10:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy az lenne a normális, ha ilyen esetben a párom rákérdezne a családjánál, ha pedig azt mondják,hogy nem szeretnének ott látni akkor ő se menne el...

Úgy tűnik, hogy nem vagyok elég fontos, hogy ezt megkérdezze.:)

A legbosszantóbb, hogy párom egyáltalán nem érti, hogy mi a problémám...

2014. júl. 26. 12:14
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem érti, mert ez a helyzet már 5 éve így van és érthetetlen számára, hogy ha ezt eddig tűrted, akkor most mi változott?
2014. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi okos ember van, aki ennyi információból zsigerből megmondja, hogy nem normális a kapcsolatotok. Érdekes... csak attól komoly egy kapcsolat, ha két fél együtt él? Tegyük fel, hogy együtt élnének és a párja ugyanúgy otthagyná és elmenne egyedül bográcsozni, akkor mi lenne?

Szerintem itt rohadtul nem az számít, hogy együtt éltek-e vagy sem, hanem hogy mennyire számíthattok egymásra.


Volna egy kérdésem, az ünnepek hogy szoktak zajlani? Karácsonykor sem vagy meghívva?

2014. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

"Érdekes... csak attól komoly egy kapcsolat, ha két fél együtt él?"


Igen? Azon szerinted mi komoly, hogy pár évig összejárnak szexelni, mindenféle felelősség, komoly tervek vagy elköteleződés nélkül? Akik 5 év után nem érzik magukat annyira biztosnak a kapcsolatukban, hogy összeköltözzenek, azok nem egy komoly kapcsolatban vannak, ennyi. Arról nem is beszélve, hogy itt még egymás családjait sem ismerik ennyi idő után. Ezt egyszerűen nem lehet komolyan venni...


"Tegyük fel, hogy együtt élnének és a párja ugyanúgy otthagyná és elmenne egyedül bográcsozni, akkor mi lenne?"

Akkor a párja (jelen esetben csak barátja, szexpartnere) szimplán bunkó lenne. Ha együtt élsz valakivel, illik arról beszélni és közös megegyezésre jutni, hogy mit csináltok a hétvégén. Ha járogattok akkor pedig mindenki mehet, amerre lát, ha van kedvetek együtt vagytok, ha nincs nem. Nem tartoztok felelősséggel vagy elszámolással egymás felé.

2014. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
A karácsony nálunk úgy zajlik, hogy párom elmegy karácsonyozni a családjához én pedig megvárom és utána átjön hozzánk,majd késő este ketten díszítjük a fát nála.
2014. júl. 26. 13:09
 16/24 omba ***** válasza:
90%

Jól látod:

" Engem zavar nagyon, hogy megbeszélünk valamit és utána inkább elmegy a főzésre...Ezzel azt érzem, mintha nem is lennénk egy pár. "

Nem vagytok egy pár. A párban elő emberek elsősorban is egymáshoz tartoznak.


Az meg nem egyszerű infantilizmus, hanem súlyos bunkóság, hogy felrúgja azt, amit megbeszéltetek.

% éve... ha jól emlékszem ennyit írtál.

Ennyit veszítettél az életedből, szerintem keress egy felnőttet!

2014. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Osztom azon véleményt,mely szerint ez a kapcsolat nem nevezhető komolynak.Szerintem ezt te is érzed,és érted is,miért.Ahol két ember összetartozik,ott ilyen dolgok egyszerűen nem fordulnak elő.Mindkét félnek fontos a másik,kiáll érte,felvállalja,összeköti vele az életét akár együttélés formájában,akár máshogyan.
2014. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
De érdekes, hogy itt mindenki tökéletes kapcsolatban él és mindent jobban tud :D
2014. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: itt nem a mi kapcsolatunkról van szó. De ha 15-ből rajtad kívül senki nem látja komolynak ezt a felállást - és még a kérdező sem érzi igazán annak - akkor elgondolkodhatsz rajta nyugodtan, hogy a te felfogásoddal van a baj, és nem a miénkkel.
2014. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%

Tökéletesen megfogalmazta egy korábbi válaszadó: mivel a családja is azt látja a párodtól, hogy nem vagy számára fontos, így számukra is csak egy barátnő vagy, egy átmeneti állapot. Ezért nem hívnak meg a rendezvényekre sem, nem tekint se a párod, se a családja családtagnak még így 5 év után sem.

Miért nem költöztetek össze? Olyanok vagytok, mint a tizenéves tinik, akik suli után összejárnak filmet nézni meg matatni a paplan alatt, aztán mindenki szépen hazamegy, ahogy a szüleik mondták. Azért ennyi idősen szerintem már nem itt kellene tartania se egy nőnek, se egy kapcsolatnak...A szüleim az első perctől meghívták a férjemet minden családi rendezvényre, mert tudták, hogy nekem ez(és ő) fontos. Szerinted mi lehet a megoldás a dologra?

24/N

2014. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!