Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki 5x változtat egy...

Ha valaki 5x változtat egy nyaralási időpontot azt illik elnézni vagy ez már naivitás? Mikor mondjam azt egy rokonnak hogy ne ugráltasson kénye kedve szerint?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Van rá Oka?

Ha van (például munkahely vagy valami...) akkor nézd el. De ha csak úgy (mert például egy olyan jó buli lesz stb...) akkor mond:

- Na idefigyelj! Eljössz nyaralni vagy nem? Mert nekem nélküled is jó, és ha nem szeded össze magad, akkor itt hagyunk.

2014. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

?????

Mi közöd ahhoz, hogy a rokonod mikor megy nyaralni?

2014. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk a 3.verzió után?!
2014. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hozzám jöttek volna nyaralni 2x volt rá érthető okuk és utána elmentek egy másik rokonhoz, mondván, hogy oda is beugranak 1-2 napra, és utána lett hétfőből kedd, keddből szerda, szerdából péntek ... közben én beteg lettem én mondtam le a pénteket. Nem halálos csak egy kicsit meghűltem, és köhögök meg 1 napig volt lázam... ezek után azt mondták így azért nem jönnek, mert nem akarják elkapni.
2014. júl. 28. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Jaaah..

A 2. Után azt mondanám, hogy nem motel vagyok, és ott is volna kötbér.

Mrt egyszer még előfordul, higy átteszik, de így...


2.

2014. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezek után javasolnék ÉN nekik egy időpontot, és ha nem jó, akkor ne is menjenek.
2014. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb szólj, hogy ettől eddig várod, utána nem tudsz helyet adni, mert mással is meg kell beszélned aki jönne hozzád (akkor is mondhatod, ha nem igaz) és egyeztetsz. Más időpont neked nem megfelelő.
2014. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!