Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha munkanélküli lennél kimenné...

Ha munkanélküli lennél kimennél a párod nélkül külföldre pár hónapra? Kibírnád nélküle?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy vissza kelljen költöznie a szüleihez.Igaz jól keres,de egyedül azért még így is nehéz egy albérletet fennt tartani.Nagyon ragaszkodunk egymáshoz és szerintem nagyon nehezzen viselnénk.Nem tudom mi lenne a jó megoldás,mert egyenlőre itt a városban nem sok munka akad.
2014. júl. 31. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ki, de én már 60 éves vagyok. Tavaly megpróbáltam, és jól éreztem magam. Az unokáim miatt jöttem haza csak.Miért nem mentek ki mind a ketten?
2014. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, első az anyagi biztonság.A párom megvár. Én is őt.
2014. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem lenne gyerek, már rég mentem volna. De mivel még kicsi, és én az anyja vagyok, velem van egész nap, nem tehetem.
2014. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen kimennék, ha ott találnék jó munkát. Később pedig jönne utánam a párom is. Mert akárhogy nézzük, külföldön jobb, minek jönnénk akkor haza?
2014. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kimennék ,de nemcsak pár hónapra hanem végleg ! A párod is mehetne utánad .(Egyébként én nem voltam munkanélküli ,csak jött egy lehetőség és kijöttem külföldre dolgozni . Nem bántam meg !!! Rövidesen hozom ki a nejemet és a lányomat .. végleg itt kívánunk letelepedni .) Nem mondom ,hogy könnyű úgy itt lenni hogy nincs velem a család de ki lehet bírni mert muszáj ..hiszen terveink vannak . Én azt tanácsolom vágj bele ,próbáljátok meg ! Sok sikert !
2014. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En egyetem utan egy olyan ceghez kerultem, amelyik egy evre kikuldott kulfoldre betanulni. A menyasszonyom meg otthon maradt mert neki meg volt egy eve az egyetembol hatra.


Mukodott a dolog, de minden hetvegen hazajartam.

2014. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Németországban vagyok (München ) . Amint lehet járok haza ,maximum(!) 4-5 hetente . Ezt így ebben a formában el lehet viselni ,az már nekem is sok(k) lenne ha 3 havonta tudnék hazamenni mint oly sokan . -/5 .válaszoló voltam /
2014. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!