Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg munkanélküli voltam, el...

Amíg munkanélküli voltam, el akart hagyni. Hétfőn kezdek egy munkahelyen, jobban fogok keresni mint ő, most hirtelen szerelmes lett. Csak a pénz miatt kellenék neki?

Figyelt kérdés

Március 3 óta voltam munkanélküli, a héten találtam állást.

Múlt hétvégén már a fejemhez vágta, hogy én csak költöm a pénzét de nem csinálok semmit. (A takarítás, főzés és a munkakeresés az semmi) És ezt ő unja, és talán nem is illünk össze stb.

50 E ft-tal többet fogok keresni mint ő. Mikor aláírtam a héten a szerződést, nagyon boldog volt.

Elmondta mennyire szerelmes, és hogy most fogunk tudni félretenni, meg majd kifessük a lakást, meg elmegyünk wellnessezni...


2014. máj. 31. 19:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Te miert vagy meg vele?
2014. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
hát minimum érdekes...
2014. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem erről van szó. Ha a pénzedért lett volna veled, már márciusban elhagyott volna, amikor megszűnt az állásod. Valószínűleg inkább csak nagy volt rajta a nyomás. Elég nagy teher az ember vállán, ha ő az egyedüli kereső a családban. Valószínűleg a párod inkább csak félt, hogy mi lesz veletek, ha nem találsz állást, hogy fogtok tudni megélni egy keresetből. Az ember sok mindent mond kétségbeesésében, amit nem is gondol komolyan, és később megbán.
2014. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Eddig eltartott téged?

Közös kasszán vagytok?

2014. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
40%

Miért is változna meg a véleménye kimondta.

fejemhez vágta, hogy én csak költöm a pénzét de nem csinálok semmit. Ez mindent megmagyaráz.

2014. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Azt hittem azért vagyunk együtt, mert szeretjük egymást...

A fizetéséből ketten éldegéltünk, persze szűkösen..de azért minden ki lett fizetve és volt mit ennünk.


Feltűnő, hogy pár nap alatt hirtelen megváltoztak az érzései. Még csak azt se mondhatja, hogy beletörődtem hogy nem kapok munkát, és depressziós lettem stb...

2014. máj. 31. 19:48
 7/41 acelsziv ***** válasza:
67%
a helyedben most szembesíteném azzal, amit akkoriban pofázott... Aztán kidobnám.
2014. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
10%
Ez azért van, mert senki nem akar egy élősködővel élni, aki csak otthon veri a ... . Szóval kellett egy kis motivációt adnia, hogy csinálj valamit :)
2014. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Nezd, a penz az egyik leggyakoribb volo/szakitasi ok. Ha nincs, azert, ha van, azert. A munkanelkuliseg kulonosen rossz ebbol a szempontbol. Az ember egyre kevesebbet tud megengedni maganak, egyre inkabb ugy erzi, hogy a masik csak kihasznalja, hogy talan dolgozni se akar. (Foleg, hogy aki nem volt meg munkanelkuli, vagy szerencsesen rovid ido alatt talalt munkat az el se hiszi, hogy amasik a kezet -labat tori egy munkahelyert....)

Ha benned ketseg ebredt az erzelmeit illetoen, akkor egyertelmuen veget kell hogy vess a kapcsolatnak.

2014. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs szó gondolom nagy gazdagságról, de igen a pénztelenség sokakra negatívan hat.


Simán lehet,hogy szar napja volt melóhelyen, és mégis anyagi gondok stb miatt kiakadt.

Persze lehet rosszabb forgatókönyv is, de legyünk reálisak, te fizetésed sem olyan hatalmas,hogy csupán bárki erre pályázzon

2014. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!