Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkreteheti a kapcsolatunkat...

Tönkreteheti a kapcsolatunkat az anyósom?

Figyelt kérdés
Még nem vagyunk összeházasodva a párommal, de elég régóta (1,5 éve, lehet van akinek nem sok idő, de mindegy) együtt vagyunk. Ő rengeteget van minálunk DE : én egy kezemen meg tudnám számolni, hogy ez idő alatt hányszor voltam náluk, és a párbeszédeim az édesanyjával nem haladták meg a "Csókolom" "Szia" dolgot. Ez engem nagyon zavar, hogy az anyja egyáltalán nem kíváncsi rám...lehet tenni ilyenkor valamit? Én semmi rosszat nem tettem neki...Ja ráadásul a hölgy alapból nehéz eset, ezt inkább nem is részletezném, de pl ha a fia valamit nem úgy csinál, ahogy ő akarja, akkor kapásból ÉN vagyok a hibás...Hogy is van ez akkor?:( én: 21L ő: 23F
2010. jan. 11. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogtok vele/nála lakni és te mindent megteszel azért, hogy ne legyen gyűlölködés (tehát nem azt csinálod, hogy megsértődsz és ha gyereketek lenne pl. nem engeded, hogy lássa), akkor nem tudja elrontani a kapcsolatotokat. Ne költözzetek hozzá vagy nagyon közel hozzá, ha ilyen. De egyébként próbáld megismerni személyesen jobban, ha nem annyira szimpatikus, akkor is tudsz vele jóban lenni, max. nem fogtok hozzá minden héten vasárnapi ebédre menni, de ettől még nem kell gyűlölködni. Vannak olyan emberek, akik nem nyílnak meg annyira. Elhiszem, hogy bánt, hisz relatíve régen együtt vagytok, de lehet, hogyha a fia felesége leszel, már komolyabban fog venni és apránként megismeritek majd egymást. Adj neki is egy lehetőséget. Ha meg nem megy, nem kell erőltetni, egy felszínes kapcsolattal akkor jobban jársz, mert nem tud annyi konfrontáció kialakulni.
2010. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
de jó akkor nemcsak én utálom az anyosom -_-" hagyd rá ha ilyen hülye nagykorú vagy tetudodmiajó !
2010. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tönkre ha elég buta vagy hozzá.

Ha okos vagy nem fogja.

Az elsö hozzászólo igen okosan írta le a választ. Nem éltek együtt az anyóssal így a ti otthonotok a ti váratok.

Miért nem mentek ti többet anyóshoz?

Vannak rosszindulatu anyósok és önfejü menyek is.

Ahogy elkezdödik a gyülölközés abbol már nincs kiút. Az a ti kapcsolatotokat is felemészti.

2010. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte az én barátom anyja sem volt kíváncsi rám. Aztán mikor az anyja egyedül volt otthon, ketten felmentünk, és beszélgettem az anyukájával. Azóta nagyon kedvel.
2010. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Akkor jó az anyós ha porhanyós:)
2010. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem élünk együtt, ő dolgozik, én suliba járok. Így ugye mindig ő jön mihozzánk. Én nem megyek oda, ahol nem látnak szívesen. És ha mondom a páromnak, hogy ez engem zavar, akkor undokul mondja, hogy hát akkor menjünk fel hogy akkor menjünk fel hozzájuk, de hogy az anyja úgysem fog másként viselkedni, egyszóval úgy mondja, hogy egyértelmű, hogy ő nem akarja, hogy hozzájuk menjünk. És ha erről beszélünk, azt mondja, hogy ő nem tud mit tenni....Tényleg nem tudom mit tehetnék. Hogy fogom én egy ilyen emberre például a gyerekemet rábízni? Nem ismerem, miért adnám oda neki, aki a legfontosabb nekem? Akkor meg majd nyilván ebből lesz cirkusz...
2010. jan. 11. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenhez két ember kell.Inkább legyetek közömbösek egymásnak,mint hogy utáljátok egymást.Együtt lakni szerintem sem jó,mert abból szoktak kialakulni a nagy utálkozások,meg a viták.Míg külön laktok,addig örülj,és ha ő nem akar Veled kommunikálni,Te se tedd.
2010. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is gáz az anyósom. 2008.okt 30-án volt nálunk utoljára a gyerek születésnapján. De nem szólok,lesz*rom... Mi gyakran járunk hozzá,de nem azért mert nekem hiányzik. A párom oda van érte,na meg az unokájától sem akarom eltiltani. Ha hozzánk kell jönnie mindig beteg pedig 5km-re lakunk egymástól.

Amúgy az én anyósom is olyan volt a kezdetekbe,mint a tiéd. De sztem azért "hülye" minden fiús anyós,mert féltékenyek,hogy elvesszük a kisfiukat tőlük.

Próbálj vhogy a kedvébe járni,az én anyósom imád főzni és azzal kapcsolatosan beszéltünk komolyabban először,sztem akkor kedvelt meg.

2010. jan. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!