Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tönkreteheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkreteheti a facebook a kapcsolatunkat a párommal?

Figyelt kérdés

mármint ő túlságosan sokat lóg rajta, akkor is amikor velem van... és már kezd az agyamra menni... volt már valakinek ilyen tapasztalata? hogyan oldottátok meg?

az értelmes válaszokat köszönöm!!


2011. márc. 1. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
?????????
2011. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Meg kell értenie, hogy amikor veled van, akkor veled kell foglalkoznia, ha meg nem akar veled foglalkozni, akkor inkább ne találkozzatok.

Ha ezt nem érti meg és nem tartja be, sajnos a facebook fontosabb számára, mint te. Ez van.


(Kivéve együttélésnél, mert akkor ugye össze vagytok zárva egész nap.)

2011. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, mi is nagyonsokat veszekedtünk a facebook miatt, mert idegesített, hogy ott éli az életét, egy idő után megegyeztünk, hogy törli magát, ha én is... hát így tettünk, azóta komolyan mondom minden sokkal jobb! Pedig előtte nem gondoltam volna hogy egy ilyen tett segít, de aztán rájöttem, hogy csak amiatt veszekedtünk, megszűnt és kész, minden jó.
2011. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy lehet megoldani, ha megbeszéled veled, hogy téged ez már zavar, túl sok időt tölt a számítógép előtt, legalább akkor ne tegye, ha együtt vagytok. Ha ő nem képes, nem akar változtatni, megette a fene az egész kapcsolatot. A párom korábban elég sok időt töltött számítógépes játékokkal, és egy idő után ez már nekem nem tetszett. Megbeszéltük, megértette, napi szinten most már csak kb. 1 órát tölt a gép előtt, sőt van olyan nap, hogy egyáltalán nem játszik. Nem az a baj, hogy valaki sokat ül a gép előtt, a baj akkor van, ha az az együtt töltött idő rovására megy. Ha mondjuk én 2-3 órát a konyhában ténykedek, nem bánom, ha a párom addig játszik, természetesen nem zavar, de a közösen eltöltött idő ne a számítógépről szóljon.
2011. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát nálunk is ez van, most azt mondom szerencsére nem lakunk együtt. kb 1 hónapja megy h ott vagyok nála akkor facebook...ott éli az életét... és nagyon elegem van belőle...

és amikor kiakadok ezen közli h tipikus nő vagyok, mintha az én hibám lenne, h nem nézem el neki... és mostanában csak a veszekedés megy.... elegem van... de ez mellett szeretem és ő is szeret tudom...

2011. márc. 1. 10:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sokat játszok játszok rajta, illetve apáromnak volt egy idpőszaka amikor sokat x-boxozott.Ezt meg lehet beszélni, amúgy meg együtt élünk szóval amíg ő tv-ik én mellette netelek és ebből nincs gond, de egyértelmű h. nem viszem magammal a laptopot moziba vagy ha szeretkezünk nem netezek közben.Ha olyan függő h. programokat mond le miatta,akkor mond meg neki vagy fogadd el vagy szakíts vele ha az neki fontosabb,de ha olyankor netel amikor pl. te tanulsz vagy tv-el akkor szerintem semmi gond.
2011. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és tényleg igazatok van... na pl az engem se zavarna ha én csinálnék valamit, ő meg addig facebookozik... az nem érdekel... csak amikor van egy kis időnk akkor ne azon lógjon.
2011. márc. 1. 10:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt hívják függőségnek. HA már folyton ott lóg, még ha veled van, akkor is, akkor már függő. Ez ellen úgy tehetsz, hogy elmondod neki, hogy már-már függővé tette ez a facebook. Amíg ő nem ismeri el, hogy hibázott, addig úgysem tudsz semmit tenni ellene. Neki kell beismernie, hogy ez tönkretehet egy kapcsolatot, és ezen változtatni kell. Gyakran ez a része a legnehezebb, de ha szeretitek egymást, menni fog. HA ez megvan, akkor közös erőfeszítéssel lassacskán majd megoldódnak a problémák, de ehhez mindenképp a segítségedre lesz szükség :)
2011. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a facebook teszi tönkre a kapcsolatotokat, hanem ő.
2011. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ h az a közösen töltött idő mennyire minőségi... nekem volt egy barátnőm, aki szerint szintén túl sokat foglalkoztam a hobbimmal (bár nem a facebook volt, de most ez tökmindegy), ezzel még így nincs is baj, de a közösen töltött idő az esetek többségében abból állt, hogy egymás mellett feküdtünk, és néztünk valami filmet, én meg közben halálra untam magam, és az járt a fejemben, hogy mennyi minden mást csinálhatnék... vagy mondjuk az volt a közösen töltött idő, hogy elmentünk sétálni az utcában... nabazz nagy dolog minden reggel arra járok melózni.


Érted. Szóval ha a facebookot helyetted választja az két dolog miatt lehetséges:

1) Vagy a facebook értéke túl magas a számára, azaz "bele van b.zulva", ez esetben meg kell próbálni leszoktatni róla.

2) Vagy amikor "veled van" akkor olyan dolgokat kell csinálnia, ami őt nem érdekli, azaz a veled töltött idő számára tartalmatlan.


Egyébként az esetek többségében a kettő kombinációja áll fenn.

24/F

2011. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!