Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt már régebben az apja...

Meghalt már régebben az apja hiányzik neki mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
semmi nem jut eszembe amit mondhatnék neki 14éves a lány és hiányzik neki az apja.
2014. aug. 1. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, neked is hiányzik, ha te az anya vagy. Beszéljetek arról, hogy akit szerettünk, az mindig hiányozni fog az életetekből.
2014. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem én csak a barát barátja vagyok. ezt elfelejtettem odaírni bocsánat
2014. aug. 1. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem kell mondani semmit, inkább kérdezd a gyereket. Emlékszik-e rá, milyen volt, ilyesmit.
2014. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor szokott jönni az, hogy látod azt a csillagot, ott van már ő, ha felnézel az égre ő jusson eszedbe
2014. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mond neki, hogy próbáljon erről az édesanyjával beszélgetni. és említheted neki, hogy akit szerettünk és elvesztünk, annál természetes dolog, hogy hiányzik.
2014. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!