Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány az osztályban,...

Van egy lány az osztályban, akivel régebben jártam egy rövid ideig, aztán szakítottam vele, mert féltem felvállalni . Most viszont őrülten szerelmes vagyok belé. Hiányzik ha elmegy valahová és amikor visszajön boldog leszek . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon megsértődött amikor szakítottam vele és próbált féltékennyé tenni pár fiúval és sikerült. Vissza szeretném szerezni őt, szerintem szeret, de nem vagyok benne biztos . Nyolcadikos vagyok és suliban szinte minden órán legalább egyszer összenézünk, ő elpirul és másfelé néz .

2014. ápr. 5. 22:19
 1/8 Noydra ***** válasza:
Miért nem merted felvállalni?
2014. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert a többi fiú cikizte , nem hagyta békén és ők a barátaim voltak.
2014. ápr. 5. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátaid lettek volna,akkor nem cikizték volna a csajodat te idomtalan!Nagyon szeretheted ha nem álltél ki mellette amikor kellet volna.....
2014. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idióta! Bocs, de csak ezt tudom mondani. Aki 8-s és a cikizéseket komolyan veszi, az ez. Ezek a srácok nem is a barátaid. Kár volt ott hagyni a leányzót. Menj oda hozzá, és mond neki, hogy újra megakarod próbálni!
2014. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom , kivehető-e a kérdésemből az hogy amikor jártam vele , nem szerettem annyira , most viszont nagy fordulatot vett az , hogy mit érzek iránta .Tudom hogy hibáztam , de jóvá akarom tenni , csak félek hogy visszautasít . Egyébként nagyon szégyellő , elpiruló srác vagyok , szóval ez is beködösít ...
2014. ápr. 5. 22:30
 6/8 Noydra ***** válasza:
14 éves lehetsz, ilyenkor normális, ha félsz tőle, de akkor is lépj.
2014. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noydra ***** válasza:

Hívd el valahova, sétálni, ilyesmi, aztán valld be neki, hogy hibáztál.

Szerintem ez lenne a legtisztább.

(Ez lemaradt)

2014. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a 3. válaszolónak ! teljesen igazad van , de elfelejtettem említeni hogy 6.-ban jártam vele , 12 évesen . Anúgy a lány is csendes , visszahúzódó szóval nem tudom hogy fog menni ez a : elhivom sétálni dolog ...
2014. ápr. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!