Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád, hogy a 18 éves...

Elfogadnád, hogy a 18 éves lányod egy 33 éves férfival találkozgat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2014. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem
2014. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
nem
2014. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ,mennyire érett gondolkodású a lány.Ha tudnám róla,hogy felismeri,ha nem komoly szándékú a férfi,akkor szíve joga,már nagykorú.Ellenben a kor és az érettség nem mindig jár kéz a kézben,szóval naiv gyerek esetén nem valószínű,hogy áldásomat adnám a dologra.
2014. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
pasitól függ
2014. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Az azért még nem a világ vége, és távol álljon tőlem, hogy egy embert egy puszta szám alapján ítéljek meg. Az még semmit nem mond el a jelleméről, személyiségéről, céljairól. Ha lesz egy 18 éves lányom, nem az alapján fogok véleményt alkotni, hogy a kiszemeltje most 16, 19, vagy 30 éves. Láttam én már rá példát, amikor egy 17 éves lányt a 28 éves barátjától elszakítottak, a következő, 18 éves barátját persze mindenki kitörő örömmel fogadta... együtt is voltak 2 évig, a lány meg ezalatt teljesen összeomlott. Persze, csak a végén derült ki, hogy a fiú rendszeresen verte, zsarolta, még kábszer-ügybe is belekeverte.

Nyilván ez egy kirívó eset, és ezzel most nem is akarok átesni a ló túlsó oldalára, távol álljon tőlem azt állítani, hogy minden harmincas jól szituált, érzelmes, intelligens és figyelmes, csupán arra akartam rávilágítani, hogy az, hogy ki hány éves, messze nem a legmeghatározóbb tényező egy kapcsolatban.


Na meg azért azt is tegyük hozzá gyorsan, hogy a lányod már nem kisgyerek. Ő már egy felnőtt nő, saját akarattal és vágyakkal.

2014. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Lányos anyukaként mondom én is, hogy pasitól függ. Ha intelligens, normális, és szeretik egymást, akkor nem lenne kifogásom.
2014. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Te ismered a lányod igazán! Lehet, hogy érettebb a koránál és ezért keres magának gondolkodásban hozzáillő pasit. Ha az illető rendes ember és megérdemli a lányodat, akkor semmi gond. Nekem is 30 körüli pasim volt 19 évesen, miután elhatároztam, hogy hozzám hasonló korú sráccal nem kezdek többé, mert éretlen kis idióta mind, én meg nem vagyok óvónéni, nekem igazi férfi kell. Jól megvoltunk egy évig, végül azért szakítottunk, mert nem mert engem komolyan venni. Szerinte túl fiatal voltam hozzá és nekem karriert kellene építenem, utazgatnom, buliznom stb amin ő már rég túl van ( mintha nyugdíjas lenne!). Nem volt igaza. Azóta megtaláltam a másik felem egy nálam 20 évvel idősebb szexi, bolondos, de ha kell komoly pasi mellett, aki intelligens, vicces és ami a legfontosabb úgy szeret, mint senki más a világon! Azóta gyermekünk is született és magyon szépen elvagyunk egymással. Szóval akár jól is elsülhet a dolog! Egy 18 éves làny ki van éhezve a tapasztalatokra. Ha értelmes, megbízható csajszi, akkor hagyd, hogy kicsit őrült legyen, mert csak akkor lesz képes megtalálni az igazi társat. Értékelni fogja később, hogy mellette álltál a neki fontos dolgokban.
2014. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Intelligens, normális 33 éves férfi miért kezdene már nála 15 évvel fiatalabb tinilánnyal?


Természetesen nem fogadnám el.

2014. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
18 éves voltam mikor megismerkedtem az akkor 38 éves férjemmel. Összeházasodtunk, és két gyerekünk van. Boldogan élünk húsz éve. Természetesen elfogadnám.
2014. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!