Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógorjelölt megtévesztően...

Sógorjelölt megtévesztően álszent vagy én vagyok a rosszindulatú?

Figyelt kérdés
Lévén kicsit antiszociális vagyok, kérem szépen a tőlem reálisabbak véleményét. (35/F) Adott a nővérem, mindjárt negyven lesz, ami nem látszik rajta. Két elszúrt kapcsolat, gyerek nincs, viszont a legutolsó arrogáns pasija mindenéből kiforgatta, anyagilag és lélekben is lábadozik épp, család örült a szakításnak, hurrá, egy rémséggel kevesebb. (csúnyábban írtam de fennakadt a trágárságszűrőn) Aztán jött egy új. Új Rémség. (vagy csak én nem bírom- épp ez lenne a kérdés). Nővérem halál szerelmes lett, ami igaz lehet mert kb 10 évenként szokott ennyire oda lenni érzelmileg. Rémség autóversenyző (ismert a neve, nem írom le) és karitatív céllal is szokott versenyezni mindenhol a világban, utoljára 5 éve tett ilyet. Az édesapja mentálisan sérült volt, a betegség miatt kampányolt a versenyeken, össze is szedett egy csomó pénzt amit valóban a kórházaknak adott. Eddig emberségből ötös. Eddig. Rémség azonban mindemellett: éjjel-nappal pubokban lóg, hordja magával a nővéremet, ő meg megy, mert szereti. Moziban nem voltak pl még soha. Rémség lazán beül a kocsijába piásan, valamint a kapcsolatuk elején alaposan összeverte a nővéremet. Indok: meghalt az apja, kiborult. Ezt valahogy kibírtam anélkül, hogy beverjem a fejét Rémségnek, oké, jár neki újabb lehetőség. Nővérem is ezt akarta, oké, veresse szét magát ha ennyire ostoba... Azóta nem volt náluk ciriburi de a pali továbbra is arrogáns, hadonászva kommunikál, a testbeszédén is látszik, hogy egy erőszakos alak. Nővérem türelmet tanul mellette (rá is fér)és egész jól elvannak újabban. De most Rémség kitalálta, hogy elmegy külföldre jótékonykodni, nyilván D, azaz a nővérem is megy vele, én meg parázom, hogy úgy odavágja egyszer, hogy sosem derül ki hová lett a tesóm. a Rémség folyamatosan önmagát sztárolja, a FB és minden egyéb oldala a saját teljesítményével és fotóival van tele, ehhez képest kb naphosszat nyomatja a vakítást, hogy de ő utálja, ha sztárolják, ő csak egy elkeseredett pali mert terhelt a családja a betegség miatt. Én úgy látom, Rémség egy kiváló sakkjátékos, mindenkivel elhiteti, hogy ő egy angyal, ő jó ember, a csürhe lájkolja is. Nem nehéz, jóképű fazon pedig idősebb nálam. A feleségem nem ért velem egyet, ő is jó embernek gondolja, mert "olyan szép amit tett és olyan ártatlan a feje". Szerintem meg egy hányinger a pali a bájgúnárságával, átlátszó, ahogy manipulálja az embereket, álszerény köntösben de mégis mindig önmagáról beszél, a mondatai rendre úgy kezdődnek, hogy "én- nekem-velem" stb. Soha nem kérdez szinte, órákig magyarázza viszonta saját fontosságát és nagyságát- a család meg birka módon ölelgeti, jaj de ügyes vagy- mondják, amitől Rémség arca még nagyobb lesz és még jobban gesztikulál. Néha a saját vállát is megveregeti. Apánk az egyedüli aki nekem ad igazat, átlát a szitán és azt harsogja, amit én: egy jó ember nem ver nőket, nem pottyant el a világba hat (azaz HAT) gyereket öt volt feleséggel, nem ül piásan a kocsiba stb... Őt is irritálja. Nade fater már idős. A család nőtagjai meg majd megőrülnek érte. Mind ostoba? Vagy én vagyok a helikopter? Nővéremet féltem, ha ebben az idiótában is csalódni fog az isten sem rakja össze újra. Nem vagyok péniszféltékeny eskü, de azt érzem, ez úgy ahogy van fals, nővérem okos csaj "amúgy", kiváló kapcsolatai vannak és jó a logikai készsége (kivéve magánéletben) az a gyanúm, csak kihasználja őt a Rém, de ezt nyilván nem mondom el, nem szólhatok bele.... Inkább leírtam itt. Vélemény?
2014. aug. 3. 15:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A nővéreddel nem tudsz mit kezdeni mivel felnőtt ember ha nem érdekli hogy ütik sok mindent nem tudsz csinálni. Amúgy elég furcsa családod van hogy a palit sztárolják annak ellenére hogy veri a tesódat.
2014. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"Két elszúrt kapcsolat, gyerek nincs" - nővéred eléggé kínlódik az életével. De úgy gondolom, nem tudtok neki segíteni. Jó lenne, ha külön élnétek/keveset találkoznátok- mert irritál téged. Így kívülről ennyi látszik, nem tudok többet mondani.
2014. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2%
remélem, törlik a fenébe, ez ugyanis rágalmazás, a hülye is tudja, akinek köze van az autóversenyzéshez, kiről beszélsz.
2014. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy zsák a foltját ismételten megtalálta.
2014. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én neked adok igazat.

Piásan vezető, nőverő Rémségek az igen erős WARNING kategóriába tartoznak.

2014. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem, a legkevésbé sem tudja a hülye is, nincs név, anélkül nem lehet rágalmazni senki emberfiát. Főleg, hogy nem ez volta cél. Mondjuk a technikai sportokban kb húsz ilyen sztorit simán felsorol aki olvas híreket de megnyugtatlak: ŐK MÉG NEM szerepeltek bennük.
2014. aug. 3. 15:41
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld keresni benne a jót. Nehéz lesz ilyen ellenszenv után annak ellenére, hogy lehet, hogy a valóságot írtad le..


Nővéreddel szerintem sem tudsz sok mindent kezdeni.

2014. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az iménti kommentet a 3. válaszolónak írtam, mindenki másnak zöldet adok és köszi a reakciókat, nehéz objektívnek lennem a jelen helyzetben.
2014. aug. 3. 15:43
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Off: annyira jó volt olvasni a kérdésedet, olyan szépen és érthetően fogalmaztál,hogy had gratuláljak ez a legigényesebb kérdés amit valaha olvastam!

On: a nővéred gondolom elkeseredett már ilyen korban, ha épp ésszel nem éri fel akkor majd a saját kárán megtanulja. Sajnos

2014. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ilyen halálosan szerelmes a nővéred, mindent el fog viselni tőle. Szerintem a felét sem tudjátok annak, ami már nálatok kiverte volna a biztosítékot.

Szerintem nem tudsz mit tenni. Hagyd, hogy élje az életét. Egyszer majd kijózanodik, na akkor legyetek nagyon mellette. Van olyan ember, akinek jó párszor le kell mennie a mélybe, hogy valamennyire észhez térjen. A nővéred ilyen.

2014. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!