Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógorjelölt megtévesztően...

Sógorjelölt megtévesztően álszent vagy én vagyok a rosszindulatú?

Figyelt kérdés
Lévén kicsit antiszociális vagyok, kérem szépen a tőlem reálisabbak véleményét. (35/F) Adott a nővérem, mindjárt negyven lesz, ami nem látszik rajta. Két elszúrt kapcsolat, gyerek nincs, viszont a legutolsó arrogáns pasija mindenéből kiforgatta, anyagilag és lélekben is lábadozik épp, család örült a szakításnak, hurrá, egy rémséggel kevesebb. (csúnyábban írtam de fennakadt a trágárságszűrőn) Aztán jött egy új. Új Rémség. (vagy csak én nem bírom- épp ez lenne a kérdés). Nővérem halál szerelmes lett, ami igaz lehet mert kb 10 évenként szokott ennyire oda lenni érzelmileg. Rémség autóversenyző (ismert a neve, nem írom le) és karitatív céllal is szokott versenyezni mindenhol a világban, utoljára 5 éve tett ilyet. Az édesapja mentálisan sérült volt, a betegség miatt kampányolt a versenyeken, össze is szedett egy csomó pénzt amit valóban a kórházaknak adott. Eddig emberségből ötös. Eddig. Rémség azonban mindemellett: éjjel-nappal pubokban lóg, hordja magával a nővéremet, ő meg megy, mert szereti. Moziban nem voltak pl még soha. Rémség lazán beül a kocsijába piásan, valamint a kapcsolatuk elején alaposan összeverte a nővéremet. Indok: meghalt az apja, kiborult. Ezt valahogy kibírtam anélkül, hogy beverjem a fejét Rémségnek, oké, jár neki újabb lehetőség. Nővérem is ezt akarta, oké, veresse szét magát ha ennyire ostoba... Azóta nem volt náluk ciriburi de a pali továbbra is arrogáns, hadonászva kommunikál, a testbeszédén is látszik, hogy egy erőszakos alak. Nővérem türelmet tanul mellette (rá is fér)és egész jól elvannak újabban. De most Rémség kitalálta, hogy elmegy külföldre jótékonykodni, nyilván D, azaz a nővérem is megy vele, én meg parázom, hogy úgy odavágja egyszer, hogy sosem derül ki hová lett a tesóm. a Rémség folyamatosan önmagát sztárolja, a FB és minden egyéb oldala a saját teljesítményével és fotóival van tele, ehhez képest kb naphosszat nyomatja a vakítást, hogy de ő utálja, ha sztárolják, ő csak egy elkeseredett pali mert terhelt a családja a betegség miatt. Én úgy látom, Rémség egy kiváló sakkjátékos, mindenkivel elhiteti, hogy ő egy angyal, ő jó ember, a csürhe lájkolja is. Nem nehéz, jóképű fazon pedig idősebb nálam. A feleségem nem ért velem egyet, ő is jó embernek gondolja, mert "olyan szép amit tett és olyan ártatlan a feje". Szerintem meg egy hányinger a pali a bájgúnárságával, átlátszó, ahogy manipulálja az embereket, álszerény köntösben de mégis mindig önmagáról beszél, a mondatai rendre úgy kezdődnek, hogy "én- nekem-velem" stb. Soha nem kérdez szinte, órákig magyarázza viszonta saját fontosságát és nagyságát- a család meg birka módon ölelgeti, jaj de ügyes vagy- mondják, amitől Rémség arca még nagyobb lesz és még jobban gesztikulál. Néha a saját vállát is megveregeti. Apánk az egyedüli aki nekem ad igazat, átlát a szitán és azt harsogja, amit én: egy jó ember nem ver nőket, nem pottyant el a világba hat (azaz HAT) gyereket öt volt feleséggel, nem ül piásan a kocsiba stb... Őt is irritálja. Nade fater már idős. A család nőtagjai meg majd megőrülnek érte. Mind ostoba? Vagy én vagyok a helikopter? Nővéremet féltem, ha ebben az idiótában is csalódni fog az isten sem rakja össze újra. Nem vagyok péniszféltékeny eskü, de azt érzem, ez úgy ahogy van fals, nővérem okos csaj "amúgy", kiváló kapcsolatai vannak és jó a logikai készsége (kivéve magánéletben) az a gyanúm, csak kihasználja őt a Rém, de ezt nyilván nem mondom el, nem szólhatok bele.... Inkább leírtam itt. Vélemény?
2014. aug. 3. 15:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az,h a Rémségről való leírásodat,mintha a saját fehérgalléros bűnöző apámról mintázták volna,aki ugyanígy nagy reklámmal "jótékonykodott" viszont a legközelebbi családtagjait imádta kiforgatni a vagyonukból és rettegésben tartani.A gyerekkori szét veréseimre,úgy gondolok,hogy csoda,h túléltem a gyerekkoromat...Hát tudod a mérhetetlen aljasságukat fedni kell valamivel a külvilág számára nem igaz?


Viszont,akik ennek áldozatául esnek,azok szerintem,buták,üresek és nem tudom őket becsülni semmire sem.Így a nővéredet sem.Majdnem 40 évesen ennyi az esze,h gyakorlatilag,mint egy tinilány életét éli és a látszat csillogásért cserébe,még magát verni is hagyja?Ha ennyire mellre veszed jó tesó vagy,de szerintem ő reménytelen eset.....

2014. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem tudom, hogy ennyire kisarkítható-e a helyzet, sajnálom, hogy ezt át kellett élned minden esetre... Ha biztos lennék a valóságban, ki sem írtam volna a kérdést. A nővérem védelmében annyit, hogy tudom, neki eléggé fáj végignézni a családomat, gyerekemet, mivel számára egyik sem adatott meg. A csillogás nem vonzza, mert olyan a munkája, hogy abban mindennapos az ilyesmi. Tényleg szereti a Rémet. Mindenkinek köszönöm a reakciókat, sokat segítettetek.
2014. aug. 3. 16:19
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit kezdeni a nővéreddel,mert egyszerűen naiv és buta.Nem tudsz neki sem tanácsot,sem észt adni.Ebből következően megvédeni sem tudod.Sajnos meg kell várnod azt a pontot,amelyen túl majd felnyílik a szeme.A barátját meg próbáld halottként kezelni,mint aki nem is létezik.Ott nézd levegőnek,ahol csak tudod.Persze ez nehéz lesz,de mást nem tudsz csinálni.
2014. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a novered felnott no, es majd o eldonti, hogy kivel lep kapcsolatba. Ne szolj bele.
2014. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak nem janikáról van szó?
2014. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha azt írom, hogy ők még nem szerepeltek a bulvárban akkor nyilván nem, legalább is a mi rémségünk neve nem János. Kérem, hogy a találgatásokat fejezzétek be, ez itt nem a Napi Bulvár.
2014. aug. 3. 17:05
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te szerinted antiszociális vagy, a nővéred pedig a jelek szerint még nálad is sérültebb és életképtelenebb, természetes, hogy előbb-utóbb egy nagyon gázos pasit fog összedni.

Az is természetes, hogy te leszel az, aki ezt először megérzed.


Nyugodtan tehetsz, amit csak akarsz, de egyet jegyezz meg: senki helyett nem életjük az életünket. Ha a nővéred bele van pistulva a pasiba, akkor az azt jelenti, hogy a pasi pontosan illik a pszichés kattanásaira (nevezheted komplexusnak is). Nincs az az isten, aki levakarja róla! Csak annyit érsz, hogy meggyűlölteted magadat vele.


Ps: én nem kell mindenkinek gyerek. Pláne nem egy lelkileg súlyosan sérült embernek. Annak egyenesen BŰN vállani gyereket és továbbadni azt szemetet, amivel már önmaga sem bír el.

2014. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az élet egyik legnagyobb problémáját próbálod megoldani, vagyis hogy hogyan lehet észhez téríteni egy szerelmes nőt. Nálunk is hasonló volt a szitu de akkor a család egyetlen emberként ítélte el a rémséget, de hiába mert meg kellett várnunk a bazinagy koppanást.
2014. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem te nem antiszociális vagy, hanem jó emberismerő.
2014. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!