Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "bunkóság" az,...

Szerintetek "bunkóság" az, hogy a párom elmegy egy szülinapra én meg elmegyek azon a hétvégén a szüleimhez a picivel?

Figyelt kérdés
A férjemet meghívta az egyik kollégája egy kis szülinapozásra. Tudom, hogy a férjem menne...stb. Én meg mondtam neki, hogy nyugodtan menjen, de én meg azon a hétvégén a picivel elmegyek a szüleimhez. Ő tudja, hogy azért akarok pont akkor menni, mert utálom mikor részeg és fetreng. Akkor sajnos mindig agresszív és inkább menekülnék:(( A másik dolog, hogy másnap semmi kedvem kerülgetni, hallgatni, ahogy türelmetlen a babával..stb. Vagy mondjam neki, hogy ne menjen? Abba én már beletörődtem, hogy én soha sehová:(
2010. jan. 11. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
menj, és ne is menj többet haza!
2010. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem így a legjobb, menj nyugodtan... nem látok ebbe semmi bunkóságot.. inkább abban, hogy te nem tudsz kimozdulni, meg abban, hogy ő részegen nem tud viselkedni:S
2010. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de én meg ezt hallgatom..."te azért mész el, mert én iszok és ez így nem jó. Mit mondasz, a szüleidnek? Azért vagyok itt, mert xy bulizik. Erre a válaszom: pontosan" De azért jól beharangozta mikor meghívták, "hogy az asszony úgy sem enged. Meg ne akkor menj már, mikor én is megyek." Na, valahogy így néz ki a dolog. De nem érti meg, hogy azért megyek el, hogy ne legyen vita és ő tudjon pihenni. Tudom, ha itthon maradok, tuti beszólok.(
2010. jan. 11. 21:55
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meg tudlak érteni. Én sem szeretem a részeg embereket. Szerintem nyugodtan menj el! Mert tényleg a babának se tenne jót ha nem úgy bánik vele ahogy kellene. Mondjuk azt nem is értem, hogy te soha sehova nem mehetsz el? Szerintem egy kapcsolatban, föleg, hogy házastársak vagytok az a minimum, hogy mindegyik fél ugyanazt megteheti mint a másik. Ugyanolyan joga van hozzá. Ez a ti dolgotok nem is szeretnék beleszólni csak úgy éreztem a hangsúlyból, hogy neked sem jó ez a helyzet. Amúgy meg szerintem ha mindenképpen el szeretne menni, hagyd, így legalább késöbb valamilyen vita alkalmával sem fog szemrehányást tenni...
2010. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
idővel meg heti ingajárat lesz a nagyihoz, mert apuka megint merevrészeg?
2010. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd hadd menjen zülleni.Ut meglátod hálás lesz,h engedted.Ha vissza akarod tartani annál inkább menni akar,csak vita lesz.Így te is nyugodt leszel a szüleidnél,ő is kitombolhatja magát.
2010. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
döbbenet, hogy ez a szitu senkin ek nem jelent problémát...
2010. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

e azért mész el, mert én iszok és ez így nem jó.



Ha ez neki nem jó akkor miért megy el inni?

kérdezed meg tőle.

2010. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Ha eddig is ilyen volt a párod,akkor miért szültél gyereket? Egy alkoholista nem lessz jobb,csak rosszabb!Most még elmehetsz a mamádhoz,de később mindennap elakarsz menni,ha részeg lesz?

Nagyon komolyan el kellene erről beszélgetnetek egymással!

2010. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha ő elmegy a szülinapra, akkor mindenképp menj el a szüleidhez.

Nem tudom miért mondjátok, hogy alkoholista a párja.Miért lenne?Azért mert bulikba nagyon beiszik?Mondjuk tényleg nem jó ha ilyenkor agresszív, jobb ilyenkor távol lenni tőle.

2010. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!