Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szökhetnék el másik városba?

Hogy szökhetnék el másik városba?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, a barátom egy dühöngő őrült, ha szakítanék vele, idejönne és megölne, arra gondoltam hogy elszökök itthonról.

2014. aug. 5. 00:53
 1/6 anonim válasza:
100%
A családodat otthagynád (meg akik szeretnek) egy ilyen paraszt miatt? Inkább jelentsd fel, kérj távoltartási végzést, vagy valami..
2014. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukád, bátyád, haverod kellene, hogy melletted álljon, amikor közlöd vele, hogy vége a kapcsolatotoknak.
2014. aug. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Hülye ötlet!


Minek álltál össze egyáltalán egy barommal?


Vegyél gáz spray-t, és hord magadnál. Ha fenyeget, bánt, akkor pedig rendőrség.

2014. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

"Minek álltál össze egyáltalán egy barommal?"


Mert ALFAHÍM kellett neki (mint a nők 99%-nak)

Aztán, ha baj van itt (is) picsognak, meg jön a "minden férfi szemét" duma.


Tudom miről beszélek, mert személyesen ismerek ilyen lányt (ráadásul rokon), aki nemhogy a szomszéd városba, hanem Amerikába menekült a pasija elől. Mindezt három lápcsőben. Először Magyarországon rejtőzött, de nyomára akadt, majd Anglia, de ott is. Végül az USA-ban sikerült eltűnni a képből.


Ha szerencséje van a kérdezőnek az ő pasija nem ilyen kitartó.

2014. aug. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy baseball ütő legyen a kezedbe mikor elmondod neki.
2014. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért álltam össze ilyen barommal? Mert mondjuk az elején nem volt ilyen. Nem picsogok hogy minden férfi ilyen, mert nem minden férfi ilyen.
2014. aug. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!