Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Felnőtt fejjel (40 éves), nehéz megszerezni egy diplomát, munka, család mellett?

2014. jún. 26. 15:16  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lesz konnyu, sok idot igenyel, viszont a felnott oktatas eleg sz..r, nem sokat er. Atmesz mindenhogyan.

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2014. jún. 26. 15:20 Privát üzenet
Nem egyszerű feladat,ebben egész biztos vagyok,de tuti,hogy meg lehet csinálni,mert sokan megcsinálják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2014. jún. 26. 15:22 Privát üzenet

Én gyerek mellett tanulok, utolsó éves vagyok. De folytatom majd, amíg itthon vagyok a gyerek(ek)kel, tanulni fogok, máshol. Miért ne? Káromra nem válik. A vizsgaidőszakok nehezebbek, de azt a pár hetet ki lehet bírni :)

N30

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2014. jún. 26. 15:23 Privát üzenet
Hogy érted, hogy a felnőtt oktatás sz.r? :) Az osztálytársaim 18 évesek, én meg elmúltam harminc, naés? :) ugyanazt tanuljuk :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2014. jún. 26. 15:24 Privát üzenet
Nekem is van MA-n 45-ön túli évfolyamtársam, kettő is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2014. jún. 26. 15:27 Privát üzenet
Nekem nehezebb volt jóval a gyerek mellett, abba is hagytam. Az első 2 diplomámat diákként szereztem (2 szakra jártam 5 éves képzésben), 23 évesen meg is lett. Aztán most 28 éves fejjel mondom belevágok még valamibe, amíg GYES-en vagyok. Egy év után feladtam, mert nem tudtam annyit foglalkozni a gyerekkel, mint amennyit igényelte volna. Mondjuk nálam az is közrejátszott, h csak úgymond hobbyból jelentkeztem, nyilván ha a megélhetésünk múlik rajta, jobban odateszem magam.(Bár így is átlag 70%osak lettek a vizsgáim). Szóval csak akkor vágj bele, ha nagyon erős a motivációd.Pl.: ha csak 20ezres fizetésemelést jelentene, akkor hagyd a francba, nem éri meg, de ha pl. megduplázódna a fizud és kevesebbet is kéne dolgoznod, akkor megéri, az jó motiváció.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2014. jún. 26. 15:30 Privát üzenet
Ha olyasmit tanulsz, ami tényleg érdekel, akkor fog az agyad hetvenévesen is. Ha csak a munkalehetőségek miatt akarsz egy újabb papírt, akkor viszont sokkal nehezebb lesz munka és család mellett még a tanulásra is rávenni magad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2014. jún. 26. 15:34 Privát üzenet
Ha elmúltál 40 akkor már nem kell nyelvvizsgával szarakodnod. Na ez qrva nagy előny, mert azt megszerezni ezerszer nehezebb lenne munka mellett.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2014. jún. 26. 15:35 Privát üzenet
férfi vagy vagy nő? mennyi idős a gyerek? még otthon vagy vele? ezek fontosak azért:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2014. jún. 26. 15:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha lenne lehetőségetek, ti kimennétek külföldre munkát vállalni, vagy maradnátok itthon, a szeretteitek mellett?
Miért szaporodott meg az elkeseredett nők/anyukák száma, akiknek boldogtalan az élete a párjuk mellett?
Vendéglátósok. Hogy bírjátok család/párkapcsolat mellett csinálni a vendéglátós életet? Egyáltalán lehet ezt hosszabb ideig csinálni és harmónikus kapcsolatot fentartani ezen a pályán?
Mit csináljak ilyen család mellett? Én is idegroncs leszek már 20 évesen?
Hogyan tartsak rendet ilyen család és nyomorgás mellett egyedül? 14/L
Munka mellett lehet családi életet élni? Nektek hogyan sikerül?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!