Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt fejjel (40 éves),...

Felnőtt fejjel (40 éves), nehéz megszerezni egy diplomát, munka, család mellett?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem lesz konnyu, sok idot igenyel, viszont a felnott oktatas eleg sz..r, nem sokat er. Atmesz mindenhogyan.
2014. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű feladat,ebben egész biztos vagyok,de tuti,hogy meg lehet csinálni,mert sokan megcsinálják.
2014. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerek mellett tanulok, utolsó éves vagyok. De folytatom majd, amíg itthon vagyok a gyerek(ek)kel, tanulni fogok, máshol. Miért ne? Káromra nem válik. A vizsgaidőszakok nehezebbek, de azt a pár hetet ki lehet bírni :)


N30

2014. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy a felnőtt oktatás sz.r? :) Az osztálytársaim 18 évesek, én meg elmúltam harminc, naés? :) ugyanazt tanuljuk :)
2014. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van MA-n 45-ön túli évfolyamtársam, kettő is.
2014. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nehezebb volt jóval a gyerek mellett, abba is hagytam. Az első 2 diplomámat diákként szereztem (2 szakra jártam 5 éves képzésben), 23 évesen meg is lett. Aztán most 28 éves fejjel mondom belevágok még valamibe, amíg GYES-en vagyok. Egy év után feladtam, mert nem tudtam annyit foglalkozni a gyerekkel, mint amennyit igényelte volna. Mondjuk nálam az is közrejátszott, h csak úgymond hobbyból jelentkeztem, nyilván ha a megélhetésünk múlik rajta, jobban odateszem magam.(Bár így is átlag 70%osak lettek a vizsgáim). Szóval csak akkor vágj bele, ha nagyon erős a motivációd.Pl.: ha csak 20ezres fizetésemelést jelentene, akkor hagyd a francba, nem éri meg, de ha pl. megduplázódna a fizud és kevesebbet is kéne dolgoznod, akkor megéri, az jó motiváció.
2014. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyasmit tanulsz, ami tényleg érdekel, akkor fog az agyad hetvenévesen is. Ha csak a munkalehetőségek miatt akarsz egy újabb papírt, akkor viszont sokkal nehezebb lesz munka és család mellett még a tanulásra is rávenni magad.
2014. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Ha elmúltál 40 akkor már nem kell nyelvvizsgával szarakodnod. Na ez qrva nagy előny, mert azt megszerezni ezerszer nehezebb lenne munka mellett.
2014. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
férfi vagy vagy nő? mennyi idős a gyerek? még otthon vagy vele? ezek fontosak azért:)
2014. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!