Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragszom?

Szerintetek jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Párom a héten nyaralni volt a családjával,így nem tudtunk együtt lenni.Csütörtök este jöttek haza,péntek reggel mentem hozzájuk,akkor náluk voltunk,szombaton délután eljöttünk hozzánk.Szóval összeségében 2 napot voltunk együtt.Ma reggel korán ment a testvéréhez segíteni,amit meg is értek,mert ő is sokat segít neki.Kérdeztem hogy délután ha végeznek,utána nem-e jön el.Azt mondta hogy focizni megy a haverjaival.Nekem ez rosszul esett,megharagudtam rá.Szerinte ez csak hiszti,és jogtalanul vagyok mérges.Én viszont úgy gondolom hogy a héten alig voltunk együtt,ráadásul nekem most szükségem is lenne rá,ő viszont inkább elmegy focizni a haverokkal.

Több mint 2 éve vagyunk együtt,de mindketten a szüleinknél lakunk még.

20/L


2014. júl. 27. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

NEM; nem jogos, hogy haragszol!

Ha a héten két napot veled volt, akkor egy fél nap csak jár a haveroknak is. Vagy úgy gondolod, hogy csakis veled töltheti a szabadidejét?!?!?!?

2014. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit akaszkodósnak tunsz.... Csütörtök este érnek haza, te meg mar másnap reggel mész..... Adj mar neki egy kis szabadsagot
2014. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem beszéljétek meg. Mond el hogy szükséged van rá, biztos megfogja érteni. De! Te is értsd meg hogy a haverjaira is szüksége van nem csak rád. Velük is szeretne lenni, őket is rég látta.
2014. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy akkor menjek,nem én állítottam be se szó se beszéd.Szüksége van a haverokra is,de meg is volt beszélve mára a közös programunk,és mindig el szokott járni a haverjvaival focizni,inni.
2014. júl. 27. 08:35
 5/11 anonim válasza:
53%
Szerintem nem kéne haragudnod rá azért volt kevés időtök mert nyaralni volt. Ráadásul ha ment segíteni stb. gondolom elfáradt és ha neki az a lazítás h a haverokkal focizik akkor had menjen. Legközelebb majd veled lesz (kipihenten,jókedvűen).
2014. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem adaz neki némi szabadságot, akkor le fog lépni, vagy meg fog csalni. Volt veled 2 napot, had menjen el kicsit focizni.

20'évesen én is így reagáltam volna, de az élet megtanított, hogy ha okosan irányítgatom a kapcsolatomat, és megadom a páromnak a szabadságot, akkor boldogabbak leszünk.

2014. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha meg volt beszélve a program, amit felrúgott, akkor neked adok igazat maximálisan, nem az előttem íróknak.

Látszik, hogy nem az első vagy a megbecsülési / szeretet sorban sajnos. Lehet, hogy kezd ez a kapcsolat kiégni.

Hisztizni viszont nem kell, hanem higgadtan elmondani az érzéseidet. Ha ezekről folyamatosan nem vesz tudomást, akkor keress olyan partnert, aki megbecsül, akinek fontos a véleményed.

2014. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Téged nem hívtak a családi nyaralásra? Mi is két éve vagyunk együtt a párommal, és már tavaly természetes volt számukra, hogy engem is szívesen látnak...

20L

2014. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked nincs életed?

Ha már ilyen fiatalon ennyire ráakaszkodsz valakire az semmi jóra sem fog vezetni. Miért nem űzöd néha a hobbidat, tanulsz, olvasol vagy mész el a barátaiddal?

2014. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam már velük nyaralni,de most nem hívtak el.De van nekem is saját életem,csak általában heti 4-5 napot együtt szoktunk tölteni,úgy,hogy a párom közben találkozik a barátaival is,én pedig megvárom őt náluk addig.Ez a megszokott nálunk,ő is mindig szokta mondani,hogyha kevesebb időt tudunk együtt lenni,hogy milyen rossz.Ezért furcsáltam ezt a 2 napot...de már megbeszéltük azóta. :)
2014. júl. 27. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!