Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irjak neki? Nagyon haragszom...

Irjak neki? Nagyon haragszom ra de bekulni akarok.

Figyelt kérdés

Tegnap ejjel nagyon osszevesztunk a baratommal. Holnap megy nyaralni 10 napra es megbeszeltuk, hogy eggyutt alszunk "utoljara". 10 ora korul kerdeztem tole, hogy mikor jon mire azt valaszolta, hogy akar most is mire irtam neki, hogy akkor fel ora mulva, gyors elmegyek furdeni. Amikor vegeztem irtam neki, hogy johet de o azt valaszolta, hogy a haverjaival van majd ir ha jon... ennek nem nagyon orultem de gondoltam egy fel ora miatt nem hisztizek

Turelmesen vartam HAROM ES FEL ORAM KERESZTUL!!! Mikor rairtsm, hogy most mivan? O irta h 20 perc es megyek. Fel ora mulva irtam mar kicsit idegeden h jojjon mar.. mire szoszetint ezt mondta : nem akarnak elengedni :D gaz lenne ha ma nem jonnek? <3

Erre en teljesen kiakadtam, hogy meg jo, hogy gaz amikor 4 oran keresztul varok ra egy szo nelkul majd a hulye haverjai miatt lapatra tesz, amikor tudja, hog utalok varni. Erre o hogy jo akkor jovok. En pedig kerekperec irtam neki, hogy b.ssza meg magat meg a haverjait ne jojjon, es kellemes utazast mert en holnap (azaz ma) nem erek ra. Csak annyi volt a reakcioja, hogy jo akkor hisztizz es tudom h raernel joejt.


Azota nem beszeltunk vegig sirtam az ejszakat mert megalazvaaes atverve ereztem/erzem magam. Irnek neki szivesen, hogy bekuljunk ki de ugy erzem jogosan haragszom. Meg nem is lenne akkora bajom azzal, hogy kivarjam amig o ir, ha nem utazna el holnap. Nem akarom, hogy igy valjunk el.

Kerlek segitsetek :(


18/L 20/F 3 honapja vagyunk egyutt

Azonkivul h rendszeresen kesik semmi baj sincs vele. Meg ennyit sose szokott max 15 percet


2014. aug. 6. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hogy alakult a helyzet?Írtál neki?Beszéltetek egymással mielőtt elutazott?Ha nem keresett,szerintem te se keresd.Kerested te már éppen eleget akkor is ,amikor pedig neki kellett volna keresnie téged!
2014. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek ment egyáltalán ki a haverjaival, ha mehetett volna hozzád?

Én tuti besértődnék, annyira, hogy egyelőre békülni sem akarnék!

Látszik, hogy nem voltál fontos neki. Ne adj jelet magadról, várd meg amíg keres, ezzel kiderül fontos vagy-e igazán neki.

Aztán mesélj, hogyan alakult!

2014. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Most megosztom Veled azt, amit én az évek alatt sok fájó tapasztalattal tanultam meg.

Értékeld már magad annyira, hogy nem alázkodsz meg!!!


3 hónapos a kapcsolatotok, az semmi. Ráadásul ha jobban belegondolsz, ilyenkor még bőven minden gondolatának körülötted kellene forognia, ez sincs meg. Ráadásul minden normális embernek a minimum, hogy ha megbeszélitek a közös estét, akkor jönnie kéne és csak halaszthatatlan esetben mondhatná le, nem pedig egy baráti sörözés kedvéért.


Ez a pasi egyáltalán nem tisztel, megaláz, hülyére vesz.


Nekem is volt nem is egy ilyen. Egyszer elment az exem "elmegyek külföldre a haverommal 2 napra, nem mondhatom el miről van szó, de amint megjövök hívlak". 1,5 napig tovább maradt, nem tudtam elérni sehogy. Végül a szüleivel beszéltem, hogy mégis mi van, ők nem is tudták, hogy külföldön van. Aztán a srác hazajött, én megbocsátottam és utána ő rúgott ki...szóval ennyit az önmegalázásról.


Én speciel olyan 28 éves koromra elégeltem meg a sok bunkó, tiszteletlen, kihasználós pasit. Amint változtattam a hozzáállásomon, 2 hónapon belül megtaláltam az igazit, ma már családunk van, nagyon boldog vagyok. Egyáltalán nem sírom vissza a pasizós éveket, amiket Te még csak most kezdessz.


Tudom, 18 évesen nehéz értékelni magad, mikor "annyira szerelmes vagyok" és "egyébként olyan jó pasi", de én csak ezt tudom ajánlani.

2014. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsonak: eleg rosszul hangzik ami veled a tortent de azert szerintem ha ez az elso es utolso eset (lesz) akkor azert nem kell eldobni a kapcsolatot. Tudom, hogy 3 honap nem sok es tudom azt is, hogy ez tiszteletlenseg volt tole.


Na :D


A vege az lett, hogy nem kerestem egesznap, o se engem egeszen este 10-ig ugyanis akkor bealitott a kedvenc fagyimmal es egy bocsanat keressel. Leszurtam ettol fuggetlenul es megmondtam neki, hogy en ezentul feloranal tobbet nem varok ra, utana lelepek vagy alszok vagy akarmi. Es ezt tudomasul is vette. O nem gondolta, hogy ez engem ennyire zavar de belatta, hogy o is kiakadt volna forditott helyzetben.


Itt maradt nalam egesz este beszelgettunk, bucsuszexet is megduplaztuk a vegen majdnem lekeste a gepet :D Amikor megerkezett egybol irt, es azota is ir, hogy eppen mit csinalnak, jol erzi magat, de jobb lenne ha en is ott lennek vele stb...


Szoval ugy gondolom megerte , hogy nem kerestem. Akkor talan nem fogta volna fel, hogy ez nekem mekkora serelem. Es remenykedek, de megmerem kockaztatni a kijelentest, hogy ilyen tobbet nem lesz :)

2014. aug. 7. 23:08
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Na látod, így kell ezt csinálni. A kitartásnak és a gerincességnek mindig meg van a hatása.
2014. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!