Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párokat, akik...

Ismertek olyan párokat, akik nem tervezték a gyereket, esetleg a nő kicsit "rásegített" a dologra?

Figyelt kérdés
Mi lett velük és a gyerekkel? Együtt vannak? Ha szétmentek/elváltak, milyen a kapcsolat az apa és a gyerek között?
2014. aug. 12. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyik volt osztálytársam "rásegített" a dologra. Ők is házasok voltak és nem terveztek babát, fiatalok voltak még nagyon. Ma már 5 éves a kislányuk és született még egy azóta. A családi hátterükről nem tudok, állítólag régen csalta a férj a feleséget, de ez lehet csak pletyka.
2014. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár az ilyenek nem épp a közeli ismerőseim :)


Az egyiknél 1 év 2 hónapra érkezett a gyermek, természetesen "tervezett" volt - ühüm. A lány édesapjáéknál lakik a pár (21 évesek). A lány nem dolgozott és nem is tanult. Még együtt vannak, kb. fél éves a baba most.


A másiknál 1,5 évre érkezett a gyerkőc, szintén hűde tervezett volt, 1 szobás lakásba. Most vannak együtt nem egész 2 éve. A nő szintén nem dolgozik, időnként volt 1-2 hónapot bolti eladó meg kisegítő kozmetikai szalonokban, de mindig otthagyta. A hapsi az év felét nem tölti otthon és nincs állandó munkája, szezonmunkázik. 10 év korkülönbség.


Nem tudom, hogy a szülők és a gyerekek között milyen a kapcsolat, de az alapján, amit látok, kizártnak tartom, hogy túl jó.


Én csak a gyereket sajnálom, aki ilyen körülmények közé érkezik, ilyen felelőtlen szülőkkel.

2014. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet rossz körökbe mozgok de én ismeretségi körömbe csak ilyen véletlen gyerekek vannak, az elmúlt 3-4 évben. Már én is gondolkoztam rajta, hogy lehetne ennyire hülyék a barátnőim, vagy divat lett ezt mondani. Van ahol együtt vannak van ahol nem. Egy biztos egyiket sem vette el az apa, pedig mindegyik anya nagyon akarná.
2014. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen. KIvétel nélkül mindnek pocsék a házassága, ill. közülük jó sokan el is váltak, rögtön a gyerek születés után. Egy pasi sem szereti, ha ilyen durván kényszerítőznek vele.
2014. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, a gyerkőcnél is ez a helyzet, akire vigyázok.


A pasi mondta a - nagyon gyereket akaró 24 éves, de totál másvilágon élő - barátnőjének, hogy még várjanak, nőjön fel a feladathoz. A leányzó megszállottan akarta a gyereket, a pasi tudtán kívül abbahagyta a gyógyszert. Terhes lett; amint megtudta a srác, ott is hagyta.


A gyerekét szereti, rendszeresen hozza-viszi, csomó időt tölt nála a kisfiú, de az exével nem akar találkozni - totál megértem.


A nő meg szeleburdi, felelőtlen, imádja a fiát, de rém szétszórt (még csak 26), a gyerek mellett néha őt is helyre kell tennem, de állítom, hogy a 2 évese sokszor értelmesebb, mint ő.

2014. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!