Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál jó dolgokat írni az...

Tudnál jó dolgokat írni az életről/életedből? Mostanában miért voltál boldog?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 17:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap boldog vagyok amikor meglátom a macskáink arckifejezését reggel :D A hálószoba előtt alszanak (csak azért nem bent, mert éjjel randalíroznak) és oda meg vissza vannak, mikor végre felkelünk reggel :)


Meg aztán az ilyen szimpla dolgoknak, mint adupla espressóm tejhabbal reggelente, délután meg mikor megyek haza a munkából, annak :)


Alapjáraton nincs olyasmi, ami mostanában "hűde" boldoggá tett volna, mert alapjáraton boldog és elégedett vagyok az életemmel.

2014. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem nézek híradót :D

Unokatestvérem pár napja ment férjhez és én nagyon örülök neki :)

2014. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár év kihagyás után, sok kudarc és csalódás után,végre sikerült barátságokat kialakítanom.

A párkapcsolatom 7 év után is működik pedig sokat vitázunk,de mégis még mindig szerelmes vagyok,és viszonozva érzem, ez boldoggá és elégedetté tesz.

Van egy kutyám,aki egy igazi óriás cukorfalat,boldogságot okoz,már azzal is hogy van nekem,nekünk :)

A házunkat áruljuk,kb 7-8 hónapja de szerencsére van rá sok érdeklődő ,már konkrét ajánlatot is kaptunk,bár még nem mondtuk igen,mégis jó érzés,hogy ilyen hamar jött egy vevő.

A meló pedig beindult ezerrel,és remélem meg sem áll :)

2014. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
100%
Ma két éve, hogy együtt vagyok azzal a fiúval, aki engem boldoggá tesz :) nagyon szerelmes vagyok!
2014. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ne nézz hiradót! 2 éve nincs tv-m, és hidd el, ha kezembe akad az újság, a "megölte, elütötte, felrobbantotta, ellopta, leégett, lelőtték" stb híreket kapásból átugrom, csak azt olvasom el, ami engem érintő gazdasági vagy politikai jellegű. Ha lenne tv-m, akkor is max filmeket vagy ismeretterjesztő műsorokat néznék. Ha reklámot látok, mindig az jut eszembe, de jó, hogy nekem erre semmi szükségem! Az egész média arról szól, hogy fogyassz és rettegj a házadba bezárva és fogyassz még többet.

Túl sok jó dolog nem történt velem mostanság, de ami jó, hogy a párommal nagyon szeretjük egymást, egészségesek vagyunk, megvan minden amire szükségünk van és nem soká elköltözünk egy nagyobb városba, ahol remélhetőleg találok majd munkát. A hétvégén pedig lesz egy buli, ahol végre találkozok rég nem látott ismerősökkel.

2014. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú idő után sikerült teherbe esnem. Plusz ajándék, hogy kisfiúnk lesz. A férjemmel nagyon kisfiút szerettünk volna :)
2014. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog, hogy végre van munkám, jövedelmem.

Emellett életemben először sikerült találnom egy olyan hobbit, ami tényleg leköt, nem kerül sok pénzbe (sőt, van, hogy pénzt hoz).

Vőlegényemmel közös céljainkért dolgozunk, és alakulnak a dolgaink, idén még 3 napot nyaraltunk is.

Nagymamám tüneteiről kiderült, hogy csak egy kisebb betegség, és kezelhető, nem a legrosszabb.


És a mindennapi apró dolgok, van most több jó könyvem is, amit el akarok olvasni, finom csokit ettem az előbb, stb.


Tévét én nem nézek, pont ugyanezért, amiért te is. Ahol tudok, segítek, de ami ellen tehetetlen vagyok, az engem is elszomorít.

2014. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hete megszületett a kislányom, és rajta kívül van egy tündéri kisfiam is. :)
2014. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Isteni főtt kukoricát ettem:)

Ma ez volt a boldogság:)

2014. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Ma voltunk fürdeni egy közeli tónál és nagyon jól éreztem magam.

Most konkrétan más nem jut az eszembe :( Pedig nem vagyok boldogtalan ember, de most nincs más, ami miatt boldog voltam.

2014. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!