Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál jó dolgokat írni az...

Tudnál jó dolgokat írni az életről/életedből? Mostanában miért voltál boldog?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 17:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Alapból boldog életem van 4 éve mióta a mostani párommal élek,de mégis vannak dolgok amik talán még boldogabbá tesznek,vagy inkább örömet okoznak,nem is tudom melyik a jobban ide illő kifejezés.

Mai öröm-boldogság az ügyvéd hívott egy nagyon-nagyon jó hírrel.A másik öröm-boldogság látni a páromat munka után :)

2014. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögöm nagyon cukin ette a zöldséges rúdját. A barátom szerelmes verset írt, amin sokat nevettem:) Az unokaöcsémmel töltöttem a napot, aki nagyon cuki kis egy éves baba. :)
2014. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

- a párom szerencsésen átvészelt egy infarktust, most lábadozik

- a munkahelyem jövője kérdéses, sokat idegeskedtem emiatt is, de a főnököm beíratott egy tanfolyamra, amivel sokkal jobb kilátásaim lesznek, ha mégis megszűnik a mostani helyem. Ráadásul a cég fizeti a költségeket. Ebben az a legjobb érzés, hogy szeretnek és megbecsülnek, ami manapság ritka.

2014. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Itthon van a nagylányom, szabadságot vettem ki együtt vagyok azokkal akiket a legjobban szeretek. Híradót a napokban nem néztem.
2014. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Frissdiplomásként van munkám, igaz, albim még nincs, de legalább br. 300-at fizetnek.
2014. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Ma engem a kislányom tett boldoggá.Szurit kapott a doktornénitől.Azt mondta nekem:

"Anya,nugi,nem fájt"!Könnyekig hatódtam. :)

2 éves

2014. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
nincs semmi jó igazából, főleg most.
2014. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyon rossz gyerekkor utàn, most sok jò jött, elõre félek mikor kapok pofont.

24 éves vagyok, tavaly született egy édes kis öcsém , most 1 éves volt, most màjusban hàzasodtunk a pàrommal 7 év utàn, õszre kész lesz a sajàt hitelmentes hàzunk, amibe a berendezést anyòsom szeretné venni a sajnos nemrég elhunyt nagyszülôk eladott hàza àràbòl, mintha ajàndék lenne részükrõl.

Jövõre babàt tervezünk, dolgozunk ràadàsul 1 helyen màr 3 éve. Remélem nem jön semmi komolyabb rossz most az életünkbe. Pont jò lenne îgy.

2014. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
88%

Június végén megszűnt a munkahelyem és a nyarat (40 leszek és most először)munkanélküliként végig nyaraltam egy felújításra váró lerobbant házban.

Minden nap kicsit tákoltam a házat,délután a Tiszára jártam pecázni a világ legjobb szomszédaival,esténként távcsővel őzeket néztem a töltésen.Hétvégenként jött a férjem is.

Egy hétig szilvát vertem a szomszédokkal.3500 ft-ot kerestem a kertünkbenn szedett bodzával.

Meglátogatott egy kedves ismerősöm.

Sikerült a felvételim egy olyan képzésre,amire 4 évet vártam,szeptembertől így lesz munkám.

Láttam egy csomó jégmadarat.Annyi meggylevest és zsíros kenyeret ettem a nyáron,amennyi belém fért.

Tanultam egy rakás új szót,amiket már csak az igazi vidéki öregek használnak.Este találtam egy sünit a kertben,láttam 3 hullócsillagot. Ez volt életem legjobb két hónapja.

2014. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Voltunk nyaralni a párom szüleivel :) csodálatos volt... van egy labrador kutyusunk, imádjuk. HAmarosan elkezdek szakmámba dolgozni. Van egy csodálatos párom, jövő nyáron lesz az esküvőnk :)


És TE kérdező?

2014. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!