Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy soha nem...

Normális az hogy soha nem láttam az édesanyámat és az édesapámat csókolózni, egymás iránti szeretetüket kimutatni?!

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, van két testvérem. Apám 60 éves, anyukám pedig 55. Soha nem láttuk mi gyerekek hogy édesanyám és édesapám megcsókolja egymást, még szájra puszit sem, sem egy nagyobb ölelést. Konzervatívak ez tény, és félreértés ne essék nem vágyom arra állandóan őket lássuk így,sőt most már furcsa is lenne... csak számomra érdekes hogy az egymás iránti szeretetüket nem igazán mutatják, a civakodás annál gyakoribb. Illetve ez nyomhat e bélyeget az én szerelmi kapcsolataimra is? 20 éves létemre komolyabb kapcsolatom még nem volt, úgy érzem nem késő még de azért már jó lenne nagyon. Szóval mit gondoltok? A ti szüleitek kapcsolata milyen? Mennyire mutatják ki hogy szeretik egymást?
2014. aug. 12. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim enyhén szólva lököttek. Jó értelemben véve, remélem, hogy nekem is ilyen lökött lesz a házasságom. Apámnak(nevelőapám) nincs olyan napja, hogy ne ölelgetné anyut, vagy poénból ne simogassa a cicijét. Mindig valami ürüggyel.

Pl: Nagy a konyha,de mégis szorosan anyu háta mögött megy el, és átölelve megtapizza, hogy "jaj, majdnem elestem drágám!"

Vagy amikor vacsorát csinálnak, közben meg mennek a pajzán szövegek. Mi meg a nővéremmel szakadunk a röhögéstől.

Puszilkodás, ölelgetés napi szinten van. Történnek kisebb balesetek is a nagy boldogságuk miatt. Múlt héten például a fotel lába tört ki, mert apu felkapta anyut, és vele együtt akart a fotelba ülni, de nem bírta a fotel a kiképzést. Vagy pár hónapja a csillárt fejelte le anyu szintén azért mert apu felkapta.

Olyan jó látni, hogy több mint 13 év után még így pezseg az élet náluk.

Anyum egyébként 42 éves, apum 38 éves.

16/L

2014. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 55 éves nő vagyok. Párommal rendszeresen ölelkezünk, de nem a nagyfiam előtt. Valamiért borzasztóan zavarna ha ő ezt látná.
2014. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
normális.
2014. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a szülők magatartása kihat a gyermekek viselkedésére. Ahol "oldottabb" a szülők kapcsolata, ott a gyerekek is könnyebben tudnak ismeretségeket kötni, nincsen bennük olyan feszélyezetség.
2014. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
szüleim is ilyenek, nem is volt jó a kapcsolatuk. #4 mindent leírt.
2014. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén örülök a kérdésednek. Én többek között ezért nem maradtam együtt a férjemmel, mert nem szeretném, ha a fiunk így nőne fel, hogy ilyen családmodellt lát.

Elképzelhető, hogy "kényszerből" vannak együtt csak.

2014. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem láttam soha őket gyerekként .Akkor engem egyáltalán nem zavart ,számomra normális volt ez a szitu ,mivel ezt szoktam meg .Sőt nem is aludtak egy ágyban ,sem egy szobában .Veszekedés nem volt ,alapjában véve jó gyermekkorom volt . Aztán apám ,aki elég mulya volt és sosem gondoltam volna róla ,17 éves koromban hagyta magát elcsábítani egy nő által . Ő a testiséggel lett elsősorban megfogva . Lebukott itthon ... aztán nem tudta kezelni a helyzetet és elment a nőhöz . Szóval ,ez van . Anyám nem igényelte a testiséget ,ő teljesen alárendelte magát az anyaságnak ... nekem miután felnőttem és külön költöztem ,akkorra vált nyilvánvalóvá .
2014. aug. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most, hogy így irod én sem láttam hasonlót. Pedig 24 éves vagyok. A szüleim 30 éve házasok, de néha volt arcra-fejre puszi, de hogy így romantikázzanak olyat nem láttam. vagy hogy kézenfogva menjenek az utcán stb. Nem is alszanak együtt gyerekkorunk óta, én és tesóm aludtunk anyuval nagyon sokáig, apu külön.

Szerintem azért vagyok én is ilyen zárkozott mert nem láttam önfeledt példát magam előtt. :(

2014. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!