Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan párkapcsolatb...

Vannak itt olyan párkapcsolatban élők, ahol csak a férfi dolgozik munkahely hiány, baba, vagy mert megteheti hogy nem dolgozik okok miatt?

Figyelt kérdés

Igaz-e hogy napjainkban az emberek 90%-ban ismerős által kapnak munkahelyi pozíciót?

A ti városotokban is a közmunka van és ennyi a munkahely teremtés?

Vannak olyanok akik mertek úgy gyereket vállalni, hogy csak az apának volt fizetése?

Melyik városban élsz, hogy ennyire nincs munkahely?

Mennyi fizetést kap a párod, férjed, hogy neked nem kell dolgoznod?

Hány éves vagy és hány gyereket tervezel és velük hány-hány évet szeretnél otthon maradni?



2014. ápr. 7. 13:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%

Igaz-e hogy napjainkban az emberek 90%-ban ismerős által kapnak munkahelyi pozíciót?


Én egyik munkámat se így kaptam, de simán lehetek a 10%.


A ti városotokban is a közmunka van és ennyi a munkahely teremtés?


Nem.


Vannak olyanok akik mertek úgy gyereket vállalni, hogy csak az apának volt fizetése?


Én csak úgy mernék, ha mindkettőnknek van. (Rosszul tűröm az éhezést.) Ha nincs munkahelyed szüléskor, nagyjából semmi nem jár.


Melyik városban élsz, hogy ennyire nincs munkahely?


Itt van.


Mennyi fizetést kap a párod, férjed, hogy neked nem kell dolgoznod?


Jól keres, de bármennyit kapna, dolgoznék.


Hány éves vagy és hány gyereket tervezel és velük hány-hány évet szeretnél otthon maradni?


35+, 1-et, és 3.

2014. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%

Ha otthon vagy a babával, akkor is kapsz pénzt, ha előtte dolgoztál. Úgyhogy nem csak az apa fizetése van. Utána meg visszamehetsz a munkahelyedre. Sőt most már gyes mellett is lehet dolgozni.

Kizárólag egy fizetésre csak akkor szabad alapozni, tervezni, ha az tényleg kiemelkedően magas. És persze, ha vannak megtakarítások is, mert ha az az egyetlen kereső elveszti a munkahelyét, akkor nincs ott mellette a másik fizetése.

2014. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
22%
25 éves vagyok, most várom a második gyereket. Se én se a párom nem dolgozik.
2014. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Az én ismerőseim között sok az olyan pár, ahol a férfi külföldön dolgozik és a nő otthon van a kisgyerekkel. Leginkább ez a jellemző. Apuka így jó pénzt tud keresni, de sajnos alig van együtt a család :( Valamit valamiért... Van akik kibírják, van akik sajnos szétmentek.
2014. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Igen. 2011 ota vagyunk igy, amiota csak egyutt vagyunk. en Parizsban dolgozom, lakni kulvarosban lakunk, felesegem eloszor azert nem dolgozott mert nem talalt semmi munkat, utana jott a baba 2012 augusztusban, utana amiatt nem tudott, most meg iden juniusban szinten baba jon :)


Most ugy tervezzuk hogy mikor felveszik majd a bolcsibe, akkor ujbol nekiall keresgelni, meglatjuk mi lesz belole, nem konnyu manapsag itt se munkat talalni.


A fizetes onmagaban nem rossz, de persze jo volna meg egy fizetes, mert igy tobb mint egy orara a munkahelyemtol tudunk csak lakast kivenni, es eleg faraszto ez a napi ingazas, dehat nem tudunk mit csinalni. Ket fizetesbol azert mar lehetne kozelebb is talalni valamit.

2014. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ugy semmikepp se mentem volna bele hogy csalad otthon en meg egyedul kint. Ritkan latnam oket, es mindezt csak azert hogy otthon olcsobbert bereljek lakast mint itt, nem eri meg.
2014. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%

nem magamrol irok (mert én külföldön élek), hanem a bátyámrol

1, igaz, 90%ban ismerös által kapnak munkát

2, igen, közmunka és más semmi..a tescoba is tuljelentkezés van..

3, igen, ismerek olyat, hogy anyuka (23 éves) évekig kereste a munkát..hitelt hitelre halmoznak, egyik szülötöl a másikig költöznek..néha meg kikapcsolják náluk az áramot..a gázt..mikor mit..persze az igények az egekben vannak.

4, békés megyében lakik a rokonság

2014. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is vágyom külföldre és a férjem is, a lányomnak is jobb lenne ott elkezdeni az óvodát, iskolát. De sajnos nem mehetünk, a lelkiismeretem nem engedi meg, hogy itthon hagyjam nagymamámat, akinek szüksége van a segítségre, vagy apámat, aki egyszerűen lezüllene egyedül.

1, Nem tudom.

2, Közmunka az van, ha minden kötél szakad én is beintézem magam valahogy a hivatalba. Az a pénz is több mint a semmi.

3, Mikor megszületett a lányom 1 évig 70 ezret kaptam, de azóta csak a gyes van. Már nagyon kellene a munkahely.

4, Borsod megye.

5, Régen 160+ ezer ft-os jövedelme volt, most jó ha 105 ezret megkapja. De kereshetne akár milliókat is, én akkor is dolgozni szeretnék. Már lassan 3 éve vagyok itthon és már kikészülök idegileg.

6, 27 éves vagyok és nem tervezek több gyermeket.

2014. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
56%

1) Van ilyen is, de a talpraesettség éppolyan fontos, mint a protekció. Valaki el tudja magát adni.

2) Itt Nyugat-Magyarországon annyira nem rossz a helyzet.

3) Sosem vállalnék úgy. Miért kéne minden tehernek a párom vállát nyomnia? Akik mégis meglépik: nem gondolnak rá, hogy BÁRMI történhet? Nem azért dolgoznék gyerek mellett, mert az kell, hogy megéljünk (bár jelenleg ez is fennáll), hanem mert nem bírnék semmittevően otthon lenni. Mert igen, mondják, hogy az anyaság is kitesz egy munkahelyet, de könyörgöm: mások munka mellett is ellátják, ehhez nem kell otthon dekkolni.

4) Nyugat-Magyarország, kisváros. Megyeszékhelyen dolgozom, mert ebben a városban nincs sok munkalehetőség. Viszont a megélhetés olcsóbb, így itt bérelünk lakást.

5) Papíron minimálbért kap. A kiegészítéssel együtt sem olyan összeg, amiből fenn lehetne tartani egy lakást.

6) 25 éves leszek 2 héten belül. Egyetlen fiúgyermeket tervezünk, lehetőleg 3 éven belül (aztán majd kiderül...). Első a lakásvásárlás. 3 évet biztos nem lennék otthon vele, a 2-t is meggondolom. Túl sok idő lenne a munkahelyemtől távol.

2014. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

# 3/7


és az hogyan?

2014. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!