Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lehet tudni...

Mennyi idő után lehet tudni hogy az adott illető e az igazi és hogy ő lesz a férjed/feleséged?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Eleve azzal vagy komoly párkapcsolatban, aki számodra az igazi és akit el tudsz képzelni házastársadként, nem? Tehát a párkapcsolat elejétől. Az évek során nem az derül ki, ha ő az igazi, hanem az lepleződik le, ha esetleg mégsem ő az."


Hát, sok pasi nem. Jó nekik, hogy van vki, aki süt-főz rájuk, szexel velük, vmennyire persze tetszik is nekik a hölgy, de nagyon sok ffi barátom van, mind azt mondták, csak azért vannak az épp aktuális bnővel, mert ha ló nincs, szamár is jó és ha jönne jobb, bizony zokszó nélkül lépnének le.Félnek az egyedülléttől, ez így kényelmes nekik, de eszükben sincs elköteleződni a hölgy mellett. És akkor jönnek ide a gyk-ra az olyan kérdések, hogy 3-6 éve együttélek vele, de nem akar elvenni. Hát ezért.

2014. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 17 éves korom óta úgy képzeltem, hogy a párom lesz a férjem. A döntésemben biztos, az eljegyzésünk óta vagyok, ami a negyedik évben volt. Akkor körvonalazódott bennem az, hogy a hibáival együtt el tudom fogadni és vele szeretnék élni. :)
2014. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én körülbelül 2 hónap után tudtam, hogy ő az. Sok időt töltöttünk együtt, és úgy kérte meg a kezem, hogy egy percet sem laktunk együtt. Most már együtt élünk, és jó döntést hoztam :)
2014. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én csak a saját sztorimat tudom mondani. Sok barátom volt, egyiknél sem éreztem, hogy velük fogok megöregedni. Már a legelején tudtam, hogy mi miatt lesz vége, de ezt az ember akkor nem akarja beismerni, de úgyis vége lesz. Kivétel a férjemnél. Az első beszélgetés után egyértelmű volt számunkra, hogy ez nem egy "átlagos" kapcsolat lesz. Szóval én azt mondom, hogy ez a majd beleszeretek, meg lakva ismerszik meg az ember... Nem, ha találsz egy olyan embert, akivel az élettapasztalatok, érzelmi intelligenciátok pont egy szinten áll és az alapvető elképzeléseitek és célotok azonos, akkor azt azonnal tudni fogod. A többi csak olyan "ha nincs ló, jó a szamár is" kapcsolat. De ez saját tapasztalat. Az enyém/miénk. Teljesen elfogadható, ha valaki nem így gondolja.
2014. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szerintem ez mindenkinel mas........... en masfel eve vagyok a VOLEGENYEMMEL (!!!) egyutt elunk,kitart mellettem,en is mellette,barmi van segitjuk egymast.. jo kicsit morcosabbak vagyunk ha faradtak vagyunk,(ingerlekenyek foleg en.... )

jovo nyar vegere tervezzuk az eskuvot :-) igazinak erzem.

2014. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről nem tudnék olyannal összejönni, aki az első benyomások és infók és a kinézete alapján nem tudnék "igazinak" érezni. És ha összejövünk és ismerkedünk az első néhány hét nagyon meghatáorzó, mert akkor kell kiderülnie annak, ha nagyon más, mint aminek hittem. Ha nagyon más, és az számomra nem elviselhető, akkor nem maradok vele, azért, hogy na majd hátha kiderül az ellenkezője vagy ugyan megváltozik a kedvemért, mert olyan nem várható el. Szóval ha ilyen nem lesz, és számomra csak kellemes meglepetések jönnek, akkor nyilván vele maradok és már az elején lehetett tudni, hogy ő az igazi. Ha nem, ha látszik,, hogy mégse ő az igazi, akkor nem maradok vele sok hónapig, mert nem vagyok hülye. Ha átver és eljátssza a jófiút, akkor meg... hát óvatosnak kell lenni, én már adtam magamnak egy határidőt, hogy mi az amit elviselek "próbaidőnek", ezután vagy igen, vagy nem, de arról már papír kell, mármint az igenről.


A kérdést tehát úgy tenném fel, hogy mennyi idő után lehet tudni, hogy az adott illető nem az igazi és nem ő lesz a férjed/feleséged?

(Én félévet mondok, mert 30+ vagyok, az alatt 1-2 év reális.)

2014. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azaz igazi akitől a halál választ el. (Persze, ha szerelemből/szeretetből vagy vele, nem érdekből vagy csak úgy).
2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!