Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valakinek 5 éve nincs senkije, mert még mindig az exe után vágyódik?

Figyelt kérdés
27 éves emberről van szó.
2014. aug. 15. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, bár amíg nem lesz másik, addig tuti mindig az exe fog eszébe jutni.


Nekem legalábbis így van, ha épp nincs senkim, akkor az jut eszembe hogy az ex mellett milyen jó volt....de mondjuk 5 év alatt illett volna már összeszednie magát az illetőnek.

2014. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapja szenvedek ugyanennyi idősen. Nem tudjuk, hogy mit csinált vele az exe, pl. évekig verte vagy zaklatta, vagy ilyesmi. A traumákat szerintem, ha egy évig nem megy feldolgozni egyedül, akkor pszichológussal kell!


5 éve nincs senkije, mert az exe hitegeti, vagy még beszélnek vagy pedig 5 éve semmit se hallott az exéről? Ez sem mindegy. Ha az első, akkor normális.


27L

2014. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon nincs rendjén
2014. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkabb ez minthogy egy rendes not hulyere vegyen es az exet kefelgesse!
2015. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!