Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egész nap a számítógé...

A férjem egész nap a számítógép előtt ül, hanyagol minket! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel az első dolga, h bekacsolja a gépet, ott eszik, már a 17. hónapos gyerekünket is hanyagolja. Teljesen magamra maradtam. Mikor panaszkodom, azt mondja, jobb mintha a kocsmában üllne. Segítsetek!
2010. jan. 14. 12:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
84%
Ha így működnek a dolgok már most, akkor válj el! A "megjavulokéén" Jimmy-módozatra felesleges várni, mert az csak a mesében létezik.:)
2010. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Filmes oldalak néz, letölti a legújabbakat és nézi őket. Ha munkából haza jön azért nem lehet hozzá szólni, mert fáradt, ha másnap megy akkor azért ne piszkáljam, mert rákészül. Kértem vigye le a gyereket, "nincs kedvem". Sokszor nekem sincs, de a gyereket közösen akartuk.
2010. jan. 14. 13:39
 13/34 A kérdező kommentje:
És ha panaszkodni mernék, hogy fáradt vagyok, legalább a gyereket vegye át egy kicsit, azt mondja, h cserélhetünk, nagyon szivesen itthon marad, menjek vissza dolgozni...
2010. jan. 14. 13:41
 14/34 anonim ***** válasza:
94%

Add a gyereket bolcsibe, te menjel vissza dolgozni, es allj a sajat talpadra, ne fuggjel tole! Ha nem valtozik meg, ha nem kap eszbe, hogy igenis elveszithet benneteket, felejtsd el! Soha nem leszel igy boldog, es a kicsire is atmegy az idegesseged. Hozza se lesz turelmed.

Amugy pedig igaz az a mondas, hogy a no sajat maganak szuli a gyereket. En is rajottem mar.

2010. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem csak mostanába köttetek netet és azért van úgy elfoglalva, mert nézelődik, tanul..meg ilyenek?? Ja és ne hallgas az ilyen elválós dumákra..Az biztos h jobb minth a akocsmába ülne. Persze azért ez rossz dolog h nincs akivel szóba állni mert egyfolytába netezik..De egyszer állitsd meg, ez lehet este is mielőtt feküdnétek le és akkor meséld el h neked ez milyen rossz érzés--
2010. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
76%
Állítsd válastás elé. Itt más módszer nem működik, legalábbis amiket én ismerek, mind próbáltam és semmi reakció. Most munkanélküli, a háztartás az én dolgom, mert nő vagyok, holott mellette dolgoom és egyetemre járok, ráadásul most van a vizsgaidőszak. Szeretnék gyereket, de ezzel a hozzáállással azt hiszem, nem ő lesz az apja... bármit mondok, lepereg, átérem a helyzetet. Mondd neki, hogy ha a kocsmában ülne, akkor is otthagynád, de így is. Ha még kicsit is érdekled, észbe kell, hogy kapjon.
2010. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Mióta ismerem film és internet mániás. Mostanában durvultak el a dolgok. Már sex sincs köztünk, de ha a válásra terelem a szót, a gyereket nem adja semmiképp. Pedig alig tud róla vmit. Az a baj, h vannak kapcsolatai és ha elhagynám elvenné tőlem a gyereket. És azt nem engedem!
2010. jan. 14. 13:49
 18/34 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, nem rossz ötet amit mond, hogy te menj el dolgozni, ő meg otthon marad a gyerekkel. Én szerintem kihasználnám ezt a felajánlását, és otthon hagynám. Szerintem biztos ellátná a gyereket, és ha marad ideje a főzés mosás takarítás után, akkor nézheti a filmjeit. Aztán meglátod hogy kettőtök kapcsolatában lesz-e változás. Ha nem, akkor ott tudod hagyni, hiszen már lesz állásod, nem tőle függsz anyagilag. És akkor munkahelyen lesznek új barátaid, és pasizni is könnyebb lesz, ha úgy alakul :)
2010. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
42%

mi ez a marhaság, hogy "húzd kia a monitort" húzd ki a számítógépet"????? aha, na akik ilyent tanácsolnak, se látnak csak az orrukig. Nálam pl: az asztal alatt van az elosztó, abban legalább nyolc csatlakozás... várj csak apukám, vidd csak arrébb a lábad, melyik is a monitor???

okostojás, ez igy működik, ugye?

2010. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%
Kitiltassam a filmes oldalakról, hogy ne tudjon letölteni?:D
2010. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!