Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egész nap a számítógé...

A férjem egész nap a számítógép előtt ül, hanyagol minket! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel az első dolga, h bekacsolja a gépet, ott eszik, már a 17. hónapos gyerekünket is hanyagolja. Teljesen magamra maradtam. Mikor panaszkodom, azt mondja, jobb mintha a kocsmában üllne. Segítsetek!
2010. jan. 14. 12:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg ha azzal kezdi, hogy Lajos, elhagylak, ha nem hagyod ezt abba, azzal csak felidegesíti a férjét. Először nem csak egyszer normálisan elő kell neki adni, amit érzel. Nem azt, hogy nem akarom, hogy számítógépezzél és törődj a gyerekkel, meg kihúzni a gépet. Most komolyan, ti nem lennétek idegesek, ha férjetek most odaállna kitépné a vezetéket a falból és lecseszne, hogy neki elege van abból, hogy gyakorikérdéseztek, ahelyett, hogy neki főznétek és vele beszélnétek?


Akkor is, ha igazad van. Ha rátámadsz, akkor egyből kiakad, hogy ő egy felnőtt ember, neki ne írják elő, hogy mit csináljon és ne húzzák ki a gépét, mint egy 10 éves gyereknek. Ha viszont előadod, hogy te szomorú vagy, és szükséged van a társaságára segítségére, akkor nem az jön le neki, hogy egy fogyatékosnak tartod, akinek parancsolgatni kell, hanem az, hogy egy normális értelmes embernek, és megbízol benne annyira, hogy ha elmondod a problémádat, akkor azon ő tud anélkül segíteni, hogy kész megoldás elé állítanád.

2010. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%

ugyanmár, nehogy elhidd, hogy elveheti a gyereket, ilyen nincs. elrabolja, vagy mi???!!!!

micsoda egy paraszt a férjed!!!!

mostmár én is azt mndom, hogy hagyd a fenébe, aztán nézheti a filmjeit, amennyit akarja! barom.

ha szex sincs, akkor esélyes, hogy ismerkedik is.

ennek a terrornak meg nehogy bedőlj, hogy vannak kapcsolatai és elveszi a gyerket! ezt nevezik szóbeli terrornak. mocsok egy ember!!!!

2010. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
71%

Velem ugyanezt csinálta a volt férjem. Elváltunk.

Folyamatosan játszott rajta, elvileg

2010. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ha ez itthon marad a gyerekkel akkor, csak Vele fog foglalkozni. Vagyis ha hazajövök utánna még főzzek, mossak, és pakoljam el az aznapi szennyest utánnuk. Szerinte meg én fújon fel a dlgot, ez neki jár a sok meló után. Sokat hisztizek. Kirándulni? Minek? A gyerek nem élvezné..(17 hónapos)
2010. jan. 14. 14:03
 25/34 A kérdező kommentje:
Tényleg ki tudnád tiltani az oldalakról?
2010. jan. 14. 14:05
 26/34 anonim ***** válasza:
78%

Az enyém ugyan ez.A szövege is.

Én ha így marad lelépek gyerekestől,már elég időt adtam....

2010. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
88%

Kitiltani úgyse érdemes, mert ezek az oldalak amúgyis kb hetente megszűnnek-hetente újak alakulnak (lévén h illegálisak).

De az h lehet h valaki szex helyett inkább filmet néz?

2010. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Köszi a sok tanácsot! Éredezik a picur, lejárt a szabadidőm!
2010. jan. 14. 14:26
 29/34 A kérdező kommentje:
A gyerektől már nem lehet úgy szexelni, mint régen... Én nem akarom reggel csak úgy durr bele, érzelem nélkül (legalább ott legyen vmi), ő meg nem akarja este. Az olyan programozott, ha megbeszéljük, h mikor lesz-szerinte. Így nem próbálkozik többet.
2010. jan. 14. 14:31
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha tudtad h mióta csak ismered,ilyen netmániás,nem kellene csodálkoznod a viselkedésén,ugyanis várható volt. Talán egyszer kedvet kap h +változzon,addig is éld a saját életed,dolgozz,gyereket bölcsibe,stb, ne várd h egyik napról a másikra +változik!
2010. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!