Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egész nap a számítógé...

A férjem egész nap a számítógép előtt ül, hanyagol minket! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel az első dolga, h bekacsolja a gépet, ott eszik, már a 17. hónapos gyerekünket is hanyagolja. Teljesen magamra maradtam. Mikor panaszkodom, azt mondja, jobb mintha a kocsmában üllne. Segítsetek!
2010. jan. 14. 12:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Szia

Hat most nem elkeseriteni akarlak, de nem igazan hiszem, hogy a parod meg fog valtozni.

Az en baratom mar a megismerkedesunkkor is komolyan rajta volt a gepen. Ami a leggazabb, hogy neki raadasul meg a munkaja is internetes jatekok animaciojahoz kapcsolodik, igy neki "ez munka is" volt. Marmint a napi 16-18 oras netese jatekok (WOW).

Volt olyan, hogy reggel 6 kor elmentem dolgozni masnap reggel 4kor hazamentem es ugyanabban a ruhaban (pizsamaban) kaja-pia nelkul nyomta azalatt az ido alatt!!! :-O

En nagyon szeretem ot es amikor megismerkedtunk akkor oszinten elmondta nekem, hogy neki van ez a "problemaja" es hogy vagy elfogadom igy vagy nem...

En belementem.

De!!! Ezzel egyidoben tudomasul vettem, hogy o ilyen es nem is probaltam meg ot megvaltoztatni, merthat minek?

Aztan amikor szabadidonk volt es jatszott, akkor en elmentem baratnommel ide-oda aztan. Meg egyszer szoba kerult a gyerek, de mondtam neki, hogy ne is almodjon rola, hogy egyszer gyereket szulok neki, mert meg o is az.

Aztan egyszer igy eszrevette magat, hogy vegulis barmikor elveszithet, hiszen adok magamra, nem is tartom magam butanak, es nagyon emocionalis vagyok, raadasul bztos, hogy egyszer majd szeretnek gyereket, es lehet hogy akkor majd lelepek mert o nem alkalmas ra...aztan igy tokre leallt.

Most is jatszik, de most mar ott tartunk, hogy heti egy napot eljarunk szorakozni, meg ha megkerem hogy xy-t csinlaja meg mire hazajovok akkor megcsinalja, meg barmikor kikapcsolja a gepet, hogy most inkabb nezzunk vmi filmet vagy ilyesmik... :)

Azt mondta, hogy nagyon szeretne gyereket es hogy tudja, hogy az az eletmod nem illik egy felelossegbteljes apahoz.


Szoval amit mondani szerettem volna az az, hogy lehet hogyha egy kicsit magara hagynad a ferjed akkor eszbekapna.

Ne stresszeljel!

Egyszeruen felkesz, gyereket osszekeszited aztan elmentek ide-oda, mamahoz, baratnodihez..

Ne stresszelj a lakason, meg a fozesen. Majd amikor nem lesz vacsora a ferjednek, meg tiszta ruhaja, meg eleszi a kosz a gepet akkor lehet, hogy eszebe jut majd megfordulni akkor es meghallgatni a problemaidat.

Ha nem akkor meg ez a jel arra hogy mar nem visszafordithato a defekt nala.

Es ki tudja? Lehet hogy ezalatt az ido alatt megismerkedsz valakivel aki jobban illik hozzad vagy hogyismondjam, jobban ertekel.

Ha meg eszreveszi magat akkor meg mindig megmenthetitek a hazassagotokat.

Az a baj, hogy a gep az egy fugggoseg is tud lenni es az ugyanolyan tud lenni mint a drog/ alkohol, amig o nem akar kijonni belole addig nem tudod kirangatni :(

Sok kitartast es sikert kivanok neked!

Udv

2010. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, ha MINDIG, amióta csak ismered, ilyen volt, akkor miért pont most kezdett zavarni, és miért nem az elején léptél valamit? Azt hitted, megváltozik? Elárulom, NEM FOG! Hacsak nem fordítasz rá több figyelmet, a gyerkőcöt el lehet vinni bölcsibe, amikor itt az ideje, vagy rá lehet bízni nagymamára, vagy babysitterre, és törődj csak a férjeddel is egy kicsit. A pici miatt csökkent az intim viszony? Ne lepődj meg, ha romlott a kapcsolatotok. Attól, hogy te anya (is) lettél, még nő maradtál, csak ezt te nem éled meg, a férjed nem érzékeli, így másba menekül.

Hiányzol neki, te, a nő, aki a társa, a párja, az most nincs, mert te átváltottál csak anyába, de ezt nem szabad. Meg kell tartani az anya szerep mellett a női szerepet is.

Nem válni kell, hanem változtatni, és ebben most neked kell lépned, és nem kábeleket húzogatni, mert ha azt se teheti meg, de a nőt se kapja meg benned, akkor majd szépen elmegy, és keres ténylegesen egy másik nőt, akitől megkapja a nőt, és nem csak gyermeke anyja lesz, hanem társa is.

2010. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Annak idején nem volt ennyire mániás. Mostanában indult be nagyon, kb. fél éve. Az zavar igazán, h már nem olyan gyöngéd, figyelmes, mint régen volt. Elhidegültünk egymástól. Külön csinálunk mindent és ez annyira hiányzik. Nem akarom elhagyni, szeretem, és tom, h ő is engem, de azon kapom magam, h nézem a pasikat a buszon és ez kicsit megrémiszt. Érezni akarom újra a remegést a gyomromban és tőle nem kapom meg...
2010. jan. 14. 22:03
 34/34 anonim válasza:

Azért könnyű csak úgy azt mondani,hogy így hagyd ott, meg úgy hagyd ott.Az én férjem ugyanilyen volt. Dolgozott, két állása is volt és amikor hazajött ott gubbasztott a gépnél és azt mondta, hogy fáradt. Anyagilag mindent megteremtett ami kell, lakás, autó, félretett pénz, nem volt olyan, amit meg ne vehettem volna magamnak, vagy a gyerekeknek. Nem voltunk gazdagok, de szegények se.Nálunk is lezajlott ez a kihúzom a gépet, nem mosok rá, magára hagyom...stb.Megsértődtem, mint annak a rendje. Annyira bejött, hogy pár hónap után talált is más nőt.

Én is kerestem azt a "remegést a gyomromban" mással, de az egyiknek a jelszava a buli az élet volt, a másik a gyerekeket nem szerette, a harmadik nemhogy hozta volna a pénzt, még vitte...tudnék mesélni.Érzelmek?Ugyan már!És rájöttem, hogy eddig egy biztonságos elefántcsonttoronyban éltem a férjemmel. Előjöttek a gondok: a számlák, a törlesztő részletek, a lakásgondok és ezer más dolog, amire eddig nem figyeltem, nem kellett figyelnem, mert addig a férjem intézte őket. Az autót el kellett adni, én vissza dolgozni, gyerekek bölcsibe...Vállalom az újabb műszakokat,de nem elég. Fáradt vagyok, a gyerekekkel ideges.Negyed annyit nem dolgozom, mint az exem.Be kell vallanom néha örülnék, ha újra itt gubbasztana a férjem a gép előtt és csak ennyi lenne a gondom.

Ja és mit csinálok én is most: fáradtam gubbasztok a gép előtt!

Úgyhogy én csak azt tudom mondani, hogy gondolt át 2x mielőtt bármit teszel.

2010. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!