Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog a páromtól,...

Normális dolog a páromtól, hogy az ő általa kitalált aug.20-ai kirándulásunkból mezőgazdasági munka miatt nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, még friss a kapcsolat. Igaz ő nagyon sokat dolgozik, ezzel tisztában voltam az elején is, van neki állandó munkahelye de mellette gazdálkodik is, nagyon sok időt tölt ezzel. A hét közepén megemlítettem neki hogy jó lenne ha ünnepkor azért együtt lennénk és csinálnánk valamit, elmennénk valamerre, nem gondoltam nagy dologra csak pár km-re tőlünk. Bele is ment de mondott egy sokkal jobb programot ami sokkal messzebb is van, nagyon örültem neki. Erre tegnap mondja, hogy nem fog összejönni, mert dolgoznia kell kint a tanyán, értsem meg, most tud, télen nem fog tudni. Na de szerintem ez akkor is túlzás. Ez lett volna az első közös kiruccanásunk. Ti mit tennétek?
2014. aug. 16. 09:09
 1/5 anonim válasza:
0%
Keress mást
2014. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a mezőgazdaság. Vagy megszoksz vagy megszöksz.

Családban is van ilyen. Sosem jutnak el "sehová",mindig van mit betakarítani...De nekik csak ebből van bevételük.

Az ilyen ember mindig nehezen indul el,úgyhogy mérlegelj hogy hosszú távon ezt szeretnéd-e.

2014. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Aki ebből él annak a munka az első, azután jön a szórakozás. Jó lesz ezen elgondolkozni,lebeszélni felesleges. Idővel majd rád is szükség lesz a tanyán.
2014. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vele szeretnél maradni hosszútávon,kénytelen leszel ehhez az életvitelhez alkalmazkodni.
2014. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit takar a mezőgazdaság,de ha mondjuk gyümölcsöt termel akkor nem mondhatja a gyümölcsnek,hogy ne érjen meg aug.20-ra mert az ünnep és kirándulni akar menni.

ehhez hozzá kell szoknod ha vele akarsz maradni.

2014. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!