Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szó nélkül elment a kedvesem...

Szó nélkül elment a kedvesem külföldre. Mit tegyek? Nagyon hiányzik, de rettenetesen mérges vagyok.

Figyelt kérdés

Volt róla szó, hogy 2-3 hónapon belül kimegy. (nem lakunk együtt, a testvérével lakik albérletben.) Tegnap délután találkoztunk, de nekem tanulnom kellett, így azt mondta hazamegy, és nem zavar. És, hogy majd ma este átjön és itt alszik. Nemrég kaptam tőle egy sms-t, hogy elindult külföldre. Nagyon szeret, sajnálja, hogy ez így történt. És hogy 6 hét múlva találkozunk.

Iszonyúan mérges és ideges vagyok. Írtam neki több sms-t, hívtam de nem veszi fel. A testvére dolgozik, ő sem veszi fel. Rettenetesen szomorú vagyok. :( 17L


2010. jan. 14. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves a barátod?

Világgá ment, vagy van hova mennie?

Mert ha csak úgy elindult igen link alak lehet, még jó hogy elhagyott.

2010. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ebből kiderül mennyire gondolta komolyan a kapcsolatotokat (hacsak nincs rá valami nagyon nagyon nyomós indoka)...szerintem ne idegeskedj miatta...
2010. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyenre én azt szoktam mondani Agyő a Migosz!!!!!!Egy könnycseppet sem érdemes érte hullajtani. Nyomós ok?? Ugyan már:(
2010. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
25. Dolgozni ment ki. Tudtam, hogy keres kint állást, meg is volt beszélve, hogy kimegy. De azt nem mondta, hogy hónap közepén. :(
2010. jan. 14. 18:37
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Felejtsd el a pasit, ha pl. terhes, vagy beteg lennél akkor is lelépne köszönés nélkül hát ez kell neked?
2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

gyanús ez az egész. mi az, ami miatt annyira kellett rohannia, h még elbúcsúzni sem tudott???


ne haragudj, ez nem tisztára úgy hat, mintha a rendőrség elől menekülne...

legalábbis közeli környezetemben volt egy nagyon hasonló történet.

2010. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezt az egészet. de 100%, hogy nem a rendőrség elől menekül. Akkor már felkerestek volna.
2010. jan. 14. 18:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tiszta minden.
2010. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Ürügy a szakításhoz?
2010. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy szakítani akart volna.

Ennyire azért nem gyáva alak. :(

2010. jan. 14. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!