Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Minden nap sírok....

Mit tegyek? Minden nap sírok. Van amikor csak úgy van amikor az apukám miatt mert mikor 6-éves voltam akkor apukámék. Elváltak. És most sokat utazik külföldre én akkor is sírok. Most is. Mit tegyek? Hogy csináljam hogy ne sírjak?

Figyelt kérdés
Ha apummal vagyok akk. nem sírok csak ha nem vele vagyok... kell nekem egy apa!! ;-0
2014. aug. 18. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele telefonon, skype-on! Manapság már elég fejlett a technika, hogy minden nap tudj vele beszélni. Egyébként hány éves vagy? Én 16, és a szülei 6 éve váltak el. Elvileg 2 hetente vagyok apánál, de mostanában jó, ha havonta látom, mégse sírok... De persze ez én vagyok. :)
2014. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokan nőnek fel apa nélkül. De te találkozhatsz vele, igaz ritkábban, mint mások.

Örülj annak, hogy apád egészséges és van munkája!

A szüleid már 10 éve elváltak, ezzel szemben te napi szinten ezen keseregsz.

Ne hagy el magad, és ne keresd az okot a sírásra. A búskomorságoddal elriaszthatod magad mellől a barátaidat. Kezdj el járni valakivel, törődj csak a Te életeddel.

Ha pozitív dolgokra gondolsz, máris jobban fogod érezni magad.

2014. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!