Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl követelődző,...

Én vagyok túl követelődző, érthető a kérésem a vőlegényem felé? Esetleg hagyjam a témát és ne akarjak rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Tehát a probléma abból indult ki, hogy a párom nagyon, de nagyon vékony. 172 cm körül lehet magasságra és 55 kg környékén mozog. 31 évesen :( Ehet bármit, nem hízik. Régen mikor eljárt kicsit edzeni, formásodott és szedett magára egy kis súlyt. Nem lett 120 kilós kigyúrt állat, de ezt nem is szeretném. Mostanában rágom a fülét, hogy járjon el megint mozogni, mert nem jó ez így ahogy kinéz.Szeretem így is természetesen, mindig ilyen volt, nem jöttünk volna össze, ha nem tetszene, de tudom egészségileg is jobb lenne, ha mozogna.

Ő különböző kifogásokkal halogatja. Ezek közül a legnagyobb, hogy szokott fájni a mellkasa és fél, hogy rosszabb lesz. De ezzel a tünettel volt kivizsgáláson, semmi szervi baja. Én arra is gondoltam, hogy talán a véznasága okozza a problémát. És ha el sem kezdi, sosem tudjuk meg lesz e gond belőle, vagy esetleg segít.


2014. aug. 19. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

"Én csak azért nem akarok mozogni járni, mert valamikor én is túl vékony voltam,48-50kg és most vagyok megelégedve a súlyommal."


Nálad is csak kifogások vannak, szóval így neked sincs jogod olyat elvárni, amit te sem teszel meg. Szépen fogjátok kézen egymást és menjetek el sportolni. Vagy jegeljétek a témát.

2014. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Pontosabban a testfejlődéssel, hormonális változásokkal stb."

Remélem nem bánod, de hány éves vagy? Csak kíváncsiságból :)

2014. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha rágod a fülét, akkor egy idő után megunja, és otthagy.

Amíg ő magától nem akar fogyni-hízni, addig nem érdemes piszkálni, mert rámehet a kapcsolatotok.


Én túlsúlyos vagyok, és a férjem soha egy szóval sem említette, hogy menjek má' tornázni vagy fogyjak le. Így ismert meg, így fogadott el, így éljük az életünket.


Az előző párom halálra szekált azzal, hogy fogyjak le, folyton veszekedtünk, ott is hagytam.


Ha így szeretted meg, fogadd el így is.

2014. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Érthető, de nem jogos.

Mutass példát!

Ne várj el olyat mástól, amire láthatóan csak kifogásaid vannak neked is! A Te esetedben szintén jó megoldás a súlyzós edzés, mert nőként nehezen fogsz nagyobbodni, de lefogyni sem fogsz tőle, ha szakszerű segítséget veszel igénybe.

Egyikőtöknek sem fog megártani egy kis sport!

Egy edző

2014. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
őő az asztmásoknak nem igen szabad futni és egyéb sportot űzni mivel az súlyosbítja az asztmát.Ez van így járt és nem fog változni.
2014. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez a ketegória vagyok.. 185 cm 65 kilóval. És az első kapcsolatomnál megfogadtam, hogy én soha, senki miatt nem.változtatok magamon (külsőre). Mármint nem kezdek el gyúrni stb.. lehet hogy ididóta dllognak tartjátok, de úgy vagyok vele, hogy akinek vékonyan tetszettem, akkor ne várják már el tőlem, hogy ne szóljon érte. Ha meg nem tetszem neki, és ezt nem tisztázta az elején, magára vessen ;) a párom is kicsit husisabb volt egy éve, nekem úgy jobban tetszett, most lefogyott, 65-ről 55 kilóra, és még mindig szeretem és nagyon tetszik így is.
2014. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!