Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat ez a helyzet?

Változhat ez a helyzet?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,a barátom 25 éves.

Nekem ez az első komoly kapcsolatom.

A barátom az előző barátnőjével már a szakítás szélén állt, amikor jobban felfigyeltünk egymásra. A szakítás után nem azonnal jöttünk össze, nyilván egy 3éves kapcsolatot nem lehet csak úgy lezárni.

A párom szülei nagyon szerették az előző barátnőt, engem már kevésbé. Főleg az anyukája nem kedvel. Meggyőződése, hogy nekem csak a fia pénze kell(ő már dolgozik, én jövőre érettségizek, de suli mellett hétvégenként dolgozok), mert én nem vagyok annyira tehetős. Átlag színvonalon élek.

A kérdésem az lenne, aki volt már hasonló helyzetben, változhat még az anyuka véleménye? Mert attól tartok, hogy ez hosszútávon mindenféleképpen negatívan befolyásolja a kapcsolatunkat.

Köszönöm a válaszokat!:)


2014. aug. 21. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csupán azért nem kedvel, mert még nem dolgozol, akkor változhat a helyzet akkor amikor munkába állsz.

ha azért nem kedvel, mert a fia előző barátnőjét szerette és abban reménykedik, hogy ők még összejöhetnek, akkor több idő kell hozzá, hogy téged elfogadjon, vagyis inkább elfogadja a helyzetet, hogy mostmár te vagy a fia mellett.

Egyébként a barátodnak melletted kell állnia, és megértetni az anyjával, hogy téged választott.

2014. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért az is számít, hogy miért szakítottak.

Nyilván nehéz megszokni, hogy 3 év után más van a fia mellett.

De ha pl. azért szakítottak mert a lány megcsalta, akkor nem hiányolná az előző barátnőt. Feltételezem, nem ezért lett vége.

Tehát sokban függ ettől is.

2014. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy változik, de lehet, hogy nem.


De mivel szinte száz százalék, hogy nem mész hozzá feleségül, azt a pár hónapot, 1-2 évet kibírod úgy, hogy nem kedvel az anyja, nem?

2014. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazat megvallva még tényleg nem volt szó házasságról.:D

Szeretnék azért egy elfogadható viszonyt az anyukájával, még ha nem is leszek a kedvence.



Nem volt megcsalás egyik fél részéről sem, egyszerűen csak elhidegültek. Bár a lány még mindig nem közömbös.

2014. aug. 21. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Változhat a helyzet csupán idő kérdése. Jó idővel - ha valóban így van - akkor látni fogja hogy illesz a fiához, hogy szeretitek egymást és nem csupán a pénze érdekel. Biztos hogy kell neki is idő, hogy elfogadja a lánycserét.

Ez az egész pedig csak akkor fogja negatívan befolyásolni a kapcsolatotokat ha hagyjátok. Elsősorban ha a párod hagyja.

2014. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!