Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni szeretnék. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni szeretnék. Szerintetek változhat még a helyzet?

Figyelt kérdés

A férjemmel elhidegültünk egymástól az utóbbi hónapokban. Alig beszélgetünk, csak el vagyunk egymás mellett. Az együttlétek is nagyon ritkák, akkor is nehezen veszem rá magam vele. Nemrég beszéltünk róla, hogy baj lehet, de azóta sem változott semmi kettőnk közt. Mostanában egyre többször gondolok a válásra, mert nekem ez igy nem jó. Tudom, hogy megbántanám vele, de mostanában sokat vitatkozunk és úgy érzem inkább lennék egyedül, mint ilyen kapcsolatban. Próbáltam változtatni, de egyszerűen már nem tudok úgy nézni rá, mint régen, és ő sem töri magát azért, hogy jobb legyen.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Van aki egyetért velem a továbblépést illetően, van aki meg lebeszél róla. A baj az, hogy én azt érzem, mennem kell. Ez az érzés változhat még? Kb. fél éve kezdtem ezt érezni, és azóta egyre rosszabb.

Három éve vagyunk együtt, én 24n , ő 30f.

Tapasztalatokat, "normális" tanácsokat várnék. Köszönöm.


2014. márc. 6. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
24 évesen? lépj, és zárd le. Örülj, hogy nincs gyerek. 2 évvel voltam fiatalabb nálad, menyasszonyként egy 5 éves kapcsolatot hagytam magam mögött. Életem egyik legjobb döntése volt, korábban kellett volna. Én dobbantottam.
2014. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Jah, Ez a helyzet nem fog változni, csak egy idő után még meg is fogsz undorodni tőle. Pedig szerencsétlen nem tehet róla, hogy két különböző személyiség vagytok.
2014. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
ELHIDEGÜLTETEK? 3 hosszú év alatt? Nektek aztán érdemes volt összeházasodni.
2014. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha már 3 év házasság után elhidegültetek egymástól, itt már nincs vissza ut, hogy együtt maradjatok.Mégis miért alakult ki az elhidegülés közöttetek, nincs valami betegség, depresszióra utaló jelek?

Gondolom fiatal korotok óta ismeritek egymást és te talán rosszul döntöttél, hogy a felesége lettél?

2014. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, nekem furcsa, hogy 3 éve vagytok együtt, és már elhidegültetek. Nem lehet, hogy csak a lángoló szerelem múlt el? Alig beszélgettek? Hát ülj oda hozzá ma este, és beszélgess vele. Vegyetek elő egy társasjátékot.

Én nem adnám fel a helyedben ilyen könnyen. Próbáljatok meg egy párterápiát, és ha azután sem jobb, akkor váljatok el.

2014. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak fél éve rossz a kapcsolatotok, akkor még megpróbálhatnátok dolgozni rajta egy kicsit.
2014. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Csaba68 válasza:
89%
Szerintem van egy másik nő az életébe.Nálunk is ez a helyzet csak forditva,nekem a nejem lett szerelmes valakibe, csak mi régebb ideje vagyunk házasok 27 éve.Én még türőm egy darabig mert azért mi régebb ota vagyunk házasok.Hogy te hogy birod ezt az állapotot csak rajtad mulik.Kérdezz rá hogy van e valaki az életében de jol figyeld hogy reagál.Általában a leirtak arra utalnak hogy van.Ilyenkor még nincs elhidegülés.Szerintem.Csak szerintem rájőtt hogy ő mást akart.
2014. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Csaba68 válasza:
100%
Direkt irtam igy az előző hozzolásomat.Nem tünt fel valaki az életedbe, akivel ugy erzed vele jobb lenne?Mert ha igen akkor vald be minél előbb neki és ne tegyétek tönkre egymást.
2014. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párodat, hogy ő éppen mit érez. Jó neki ez az "állóvíz"? Mik a tervei a jövőre nézve stb.
2014. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Eléggé megváltoztam az utóbbi időben. El lehet ítélni emiatt, talán rossz döntést hoztam, de én sem örülök neki, hogy így alakult. Nem tudok erőszakkal másként érzeni.

Azzal nem lenne baj, hogy a "lángoló szerelem" elmúlik, mert nem is számítottam rá, hogy örökké tart majd. Csak most, hogy ez elmúlt, már tisztábban látjuk mindketten a másikat, és úgy érzem, hogy nincs ami összekötne minket, túl sok a különbség köztünk.

Nem akarnám a végtelenségig húzni ezt a dolgot, de kíváncsi voltam a véleményekre, hogyha már így érzek, ez a dolog visszafordulhat-e.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. márc. 6. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!