Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen már? Neked nem esne...

Ez milyen már? Neked nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Anyósomnál alszik a párom exe és a gyereke. Azzal nincs is gond, hogy a gyerek ott van. De minek oda az ex!?

Hozzá teszem állandóan hallgattam anyósomat,hogy szidta a párom exét + nem örült neki , hogy unokája lesz.

Azzal semmi bajom nincs,hogy látni akarja érthető is. Ezt értem!

Azt is tudom,hogy az ő vára azt hiv meg akit akar.

Nah, de ha vkit nem szeretek akkor (minek kell )nem is engedném.

Szarul esik,hogy a párom terveztük a babát és nem örül neki! :-(

Egyszer beszéltem párom anyukájával kérdeztem tőle,hogy" mit akar xy hogy ujra együtt legyenek? Hisz maga hordta el mindennek a csajt! Vagy tévedek?" alig tudta kiejteni,hogy "de".

Nem kellett volna ilyet mondani,de dühös voltam.

Állandóan azzal jött a páromnak,hogy "védekeztek?" sztem ehhez köze nincs hozzá. Nem élünk vele. Van munkánk.

Nem kértünk segítséget tőle! Nem is várjuk el tőle,nem is akarom.

Még annyit,hogy a párom gyermeke nem volt tervezet. Elfogadtam,hogy a páromnak van gyereke.

Szarul esik , hogy minket lesz@r inkább a fiát. Nem érdekli,pl. hogy állunk a gyerekszobával, a házzal.


27/N.


2014. aug. 21. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy jobb a kapcsolata most a fia volt feleségével, mint régebben. Vagy valami más miatt aludtak ott.

De téged ez miért zavar? A férjed dolga, nem a tied.

2014. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

tipikus olyan aki a fia egyik párját se kedveli,

amúgy nem tudom mi köze neki a házatokhoz

2014. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem a volt felesége.
2014. aug. 21. 19:19
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

A "nem tervezett" gyerek pont úgy az unokája, mint a ti közös gyereketek lesz.


Lehet, hogy az exnek beázott a lakása, éppen felújítanak vagy festenek nála, esetleg átment beszélgetni és úgy alakult, hogy ott maradt. Na puff.

2014. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem addig téged se fog kedvelni, míg az Ő egyetlen fiával vagy.
2014. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az esik szarul,hogy nem örül annak ,hogy babát várok! Pedig a fiát imádom,becsülöm. De az a nő csak átverte,megalázta a páromat.

Utálom amikor valaki mindennek elhordja a másik utána pedig nyájaskodik és ott alszik a gyerekkel a házba az anyósom házába. Aki utálja a csajt. Pff.....

A párom mérges,de nem fog szólni az anyukájának! Elég jól ismerem. Amikor ordibált az anyukája velem a párom nem védett meg ült az ágyon mint egy kalap kaki. :-(

2014. aug. 21. 19:29
 7/14 A kérdező kommentje:

Anyósom találta ki,hogy aludjanak ott. Miért nem elég az unoka? Az ex házával semmi baja.

A dolgok eléggé vissza nyúlnak hosszú történet.

Bár anyukám a dolgokból nem csak ebből ugy gondolja , hogy az anyósom szeretné ha együtt lennének! Volt bennem ilyen. Sőt! Volt utalás anyósomnál.

Azért mert van gyerekük még nem fogja szeretni a fia. Attól nem lesz jobb a gyereknek. A vőlegényem utálja azóta , hogy dobta szex után,mert rá jött nem szereti. Nah utána be állitott azzal, hogy gyereke lesz. Anyósom anno ki kellt magaból. A gyerek miatt meg amiatt amit tett a fiával. Nos nekem erre annyi volt a válaszom hogy "nem változtatni a gyerek meg van,és mindketten h.lyék voltak régen"

2014. aug. 21. 19:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek?
2014. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
figyelj nem áll ki érted: "Amikor ordibált az anyukája velem a párom nem védett meg ült az ágyon mint egy kalap kaki. " de te szülsz neki, akkor ahjrá! csak rosszabb lsez
2014. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem értelek, mi közöd van ahhoz, hogy ki alszik anyósod házában, kik a baráti köre.


Bezzeg ha ő tesz megjegyést arra, hogy te mit csinálj, akkor fel vagy háborodva.


Semmi közöd az anyósod magánéletéhez, foglalkozz a sajátoddal.

2014. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!