Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen már? Neked nem esne...

Ez milyen már? Neked nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Anyósomnál alszik a párom exe és a gyereke. Azzal nincs is gond, hogy a gyerek ott van. De minek oda az ex!?

Hozzá teszem állandóan hallgattam anyósomat,hogy szidta a párom exét + nem örült neki , hogy unokája lesz.

Azzal semmi bajom nincs,hogy látni akarja érthető is. Ezt értem!

Azt is tudom,hogy az ő vára azt hiv meg akit akar.

Nah, de ha vkit nem szeretek akkor (minek kell )nem is engedném.

Szarul esik,hogy a párom terveztük a babát és nem örül neki! :-(

Egyszer beszéltem párom anyukájával kérdeztem tőle,hogy" mit akar xy hogy ujra együtt legyenek? Hisz maga hordta el mindennek a csajt! Vagy tévedek?" alig tudta kiejteni,hogy "de".

Nem kellett volna ilyet mondani,de dühös voltam.

Állandóan azzal jött a páromnak,hogy "védekeztek?" sztem ehhez köze nincs hozzá. Nem élünk vele. Van munkánk.

Nem kértünk segítséget tőle! Nem is várjuk el tőle,nem is akarom.

Még annyit,hogy a párom gyermeke nem volt tervezet. Elfogadtam,hogy a páromnak van gyereke.

Szarul esik , hogy minket lesz@r inkább a fiát. Nem érdekli,pl. hogy állunk a gyerekszobával, a házzal.


27/N.


2014. aug. 21. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

"Anyósomnál alszik a párom exe és a gyereke. Azzal nincs is gond, hogy a gyerek ott van. De minek oda az ex!? "


Talán mert x évig a fia felesége volt, és családtagként tekintett rá hosszú időn keresztül, plusz az unokája édesanyja?


Ha neki így megfelel, neked nem igazán értem mi a bánat közöd van ahhoz, hogy ki alszik nála.

2014. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem jó dolog egy kapcsolatba belekeverni az exet! Én nem engedném meg, az tuti, sőt, meg is haragudnék! Ha már vége, akkor vége, csak a gyerekkel tartsa a kapcsolatot, az anyuka már számára legyen tabu... Köszönőviszony és kész, elméletileg átvágta, megalázta, akkor minek kell vele jópofizni? Ha engem megaláztak volna, a szüleim tuti nem engednék meg, hogy az exem náluk aludjon, sőt, szóba sem állnának vele! Úgyhogy szerintem van valami prücök a barátod és családjánál az exel kapcsolatban!
2014. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolso!

Rohadtul idegesit azt, hogy nekem minden k-nak elhordta stb.. most meg nyajaskodik ott alszik nala. Felolem aludhat de akkor ne legyen ketszinu , mert amit csinal az az. Ettol felall a hatamon a szor.

Paromnak meg is mondta , hogy velem szembe ne is legyen ilyen , mert megmondom a nem tetszesemet anyosomnak. Rosszul esik a paromnak de tudja, hogy igazam van. Anyosomat nem erdekli a gyerek aki hamarosan megszuletik. Ha meg lesz az a pici akkor nyajaskodik. Koszonom en ebbol nem kerek. csaj sejtem, hogy az is a baja ,hogy a fiaval ossze koltoztunk Mert meg mondta ha csaladot szeretne es velem akar elni akkor ezt anyukaja nelkul tegye meg. Vagyis szakadjon el az anyukaja szoknyajatol.

Most mar en vagyk a szemet nem az ex.

2014. aug. 22. 10:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értem, miért zavar téged anyós. A párod leszakadt róla nagyon helyesen, te meg most hívogatnád anyóst babaszobát nézni? És ha véleményt mond mi lesz? Nyilván nem fog tetszeni.


A párod és te együtt vállaltok gyereket. Ti örültök neki, várjátok, ennyi. Ne foglalkozz az anyósoddal.

2014. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!