Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellene? Mondjuk ha...

Mit tegyek ellene? Mondjuk ha meglátok egy kis babát vagy pici gyerekeket vagy akár a saját uncsimat ha egy kicsit csunyácska akkor már nem vagyok annyira odáig mintha szép lenne!

Figyelt kérdés
Félek hogy megver majd a sors és nekem nem lesz szép kisbabám és mi lesz ha őt is utálni fogom vagyis nem utálni hanem nem kedvelem majd! Vagy majd elő jön belőlem az anyai ösztön! remélem hogy nem találnak meg a leocsároló emberek!
2010. jan. 16. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Pedig itt csak azok vannak! Mindjárt az esti 3 órás altató szopcsi után rád támadnak az ősanyatigrisek! :S
2010. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj minden anyának a saját gyermeke a legszebb, bárhogyan néz is ki, ettől ne félj.Én még nem láttam csúnya kisbabát, amelyiket megnéztem mindben felfedeztem valami aranyos kedves vonást. Vagy a mosolya, vagy a szeme, a haja, még az elálló fülek is aranyosak voltak. Így figyeld a babákat, ezzel a szemlélettel.
2010. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
65%

Persze, mindenki azt szeretné, hogy az ő kislánya legyen a legszebb, az ő kisfia a legjóképűbb. De amikor majd a kezedben tartod a csemetét, és rád bámul, a nagy, melegséggel telt szemeivel, tök mindegy lesz, hogy hogy néz ki. Eleve mindegyik baba lehet csúnyácskább, de később még növekedhetnek kedvezően! Ha más nem az, az anyai ösztön biztosan meggátolja, hogy ferde szemmel nézz majd a gyerekre! És olyan nem létezik, hogy nem fogod kedvelni a gyermekedet!


+++ wellie

2010. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Én egy tegnap kommentelt "szuperősanyuka " vagyok :D

és meg kell mondjam,bizony megértelek!És egészen biztos vagyok benne,hogy mindenki így érzi,csak remekül titkolja,mert muszáj ugye..

2010. jan. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Lepontozhattok egészen nullára is,akkor is biztos vagyok benne,hogy ti sem találtok minden kisbabát gyönyörűnek,pláne amelyik nagyon csúnyácska,mert bizony ugye olyan is van..az,hogy nem mutatjuk ki,természetes dolog,de itt ne álszenteskedjetek már,jó?


Kérdező,hidd el,a sajátodat imádni fogod,és nagyon szépnek látod :) ezzel minden anyuka így van.

2010. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
"Pedig itt csak azok vannak! Mindjárt az esti 3 órás altató szopcsi után rád támadnak az ősanyatigrisek! :S" Ezen egy fél órája röhögök, naggggyon jó! :))))Hát vannak randa gyerekek, sajnos, de lehet belőlük lesz a legjobb fej, vagy a legszexibb, vagy a legintelligensebb...stb...a kisbabákban nem az angyali szépség a legfontosabb, hanem az angyali bizalom és szeretet, meg a kis életmódjuk, a mozdulataik. Ettől lesznek cukik. Én riasztóbbnak tartok egy gyönyörű, de rossz természetű gyereket!
2010. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

a szép kisgyerekek amúgyis gátlástalan tuskók lesznek felnőttkorukra, hiszen a felnőttek nem látnak annál tovább, h szép a gyerek, és tudat alatt is őt dícsérik jobban.


amúgy én jobban szeretem a ronda gyerekeket, mert ők nem olyan nagyképű kis köcsögök, mint azok, akiknek már oviban is 20 szerelmük volt, és minden felnőtt körülöttük ugrált.


lehet, hogy ez csak az én hülyeségem, mert én sem voltam egy díjnyertes példány, és ezzel is próbálom őket segíteni hogy ne legyenek olyan kis elveszettek :)

2010. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, utolsó, mekkora hülyeségeket írsz! A szépség és a "kiállhatatlan viselkedés" nem függ össze! Azokat a gyerekeket, akikből a szülő majmot csinál, én sem szeretem, fúj (mondjuk ezek sem mindig a legszebb gyerekek :S). És igen, vannak ronda babák, nagyon sokan, és én sem szeretném, ha az enyém majd nem lenne szép.
2010. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Fogadd el, hogy ez van. Ez így normális, csak az emberek szeretnek szenteskedni és nem csak hazugság, hogy minden gyerek ugyanolyan szép/minden gyereket ugyanannyira lehet szeretni stb. de még bűntudatot is kelt azokban, akiknek normális gondolataik vannak.
2010. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne tenned? te komoylan eklhiszed,hogy valaki szeirnt minden ember és baba szép?:D Ilyen nincsen .. tényleg mindegyik aranyos,ezt hozzá kell tennem,mer olyan kis picik,gömbölyüek,sonkásak:) De sok csúnyácska van köztük,általában kikupálódnak:) Pl én még szép újszülöttet életemben nem láttam,1-2 hónapig szerintem szörnyen néznek ki..ráncosak,csucsos a fejük,,kis nyomik:D De nagyon édesek,és mindenki imádja a sajátját (jó esetben),ha szép,.ha csúnya !
2010. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!