Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szép napot! 10 éve házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép napot! 10 éve házas vagyok. Van két kiskorú lányom. A párommal nagyon megromlott a kapcsolatom. Jelenleg szociális segélyen vagyok. Ha be adnám a válópert mire számíthatok? Nem szeretném ha elvennék tőlem a gyerekeket!

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 13:50
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:
100%
őszintén: el fogod tudni tartani a gyerekeidet egyedül? mert ezt fogják nézni.
2011. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Mindenképpen bizonyítanod kell, hogy el tudnád őket tartani másképp esélytelen, hogy neked ítéljék.
2011. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A jövedelmen több mint 70 ezer forint.Mellette alkalmi kis könyvel dolgozom.

2011. jún. 6. 14:05
 4/17 napietus ***** válasza:
lakhatás megoldott? ez elég kevés egyébként, bár egyedülálló szülőként dupla családi pótlékot fogsz kapni, plusz gyerektartást is meg fognak ítélni, ha nálad helyezik el a gyerekeket. és nem csak az anyagiakat nézik, tehát pl. hiába van a férjednek jólfizető állása, ha sokat túlórázik vagy kaotikus a munkaidő beosztása, akkor Neked fogják ítélni a gyerekeket, mert ő nem tudja őket megfelelően ellátni.
2011. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem dupla az a családi pótlék sajna, én csak azt tudom, hogy egy gyerek esetén egy ezressel több, mint a sima. Két gyereknél sem sokkal több.
2011. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs sok esélyed.
2011. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az alkalmi könyvet meg több mint egy éve megszüntették.


Nem tudnátok megélni.

2011. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy már nincs kis könyv,de be vagyok jelentve.

Nem tudom,hogy az édesanyám vállalhatná-e a gyámságot?

2011. jún. 6. 14:30
 9/17 A kérdező kommentje:
Na meg aki segélyen van,annak nincs valami kedvezmény a perköltségekre?
2011. jún. 6. 14:33
 10/17 napietus ***** válasza:
81%
de, a bíróságtól kérhetsz költségmentességet, viszont az ügyvédnek fizetni kell. és a gyerekeknek meg enni...
2011. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!