Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy testvér (a hugom),...

Ha egy testvér (a hugom), külföldön él és dolgozik akkor mindig nekem kell (illik) felhívni?

Figyelt kérdés
Mindig csak én hívom,nekem ráadásul többe kerül innen hívni őt,ha nem hívom,akkor nem nagyon hív,most pl már 2.5 hónapja direkt nem hívtam,kíváncsi voltam hogy felhív e.De nem hivott.
2014. aug. 25. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem interneten beszéltek? viber, skype, facebook...


Vannak már olyan kedvezményes tarifák a szolgáltatóknál amik kifejezetten külföldre szólnak.


Vagy beszélj a testvéreddel, ha többet keres nálad persze, nem szép dolog, hogy nem vállalja, de lehet hogy egyszerűen csak nem gondolt utána, most meg, hogy 2,5 hónapja nem hívod nem fogja magától kitalálni, hogy azért mert neked anyagilag megterhelő. Lehet már azt hiszi haragszol.

2014. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer neked, egyszer neki kellene hívnia. Mamám is ezt csinálja a kint élő testvérével.
2014. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit rosszul esne hogy mindig csak én hívom, egyrészt azért mert azt gondolnám hogy nem érdeklem ezért ő sose keres engem, hanem mindig csak én. Másrészt drága is.

Szerintem próbáld vele megbeszélni és hogy mi bánt téged, utána pedig inkább interneten tartsátok a kapcsolatot, mint skypon, viberen, vagy facebookon.

2014. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igazán felhívhatna ő is.
2014. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. A testvérkapcsolat kölcsönös és egyenrangú kell, hogy legyen. Ha ő nem keres, akkor te se keresd. Az illemnek ehhez semmi köze.
2014. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van a helyzet. És történetesen nálunk is úgy van, hogy én, a húg, vagyok kinn külföldön, nővérem meg magyarba lakik. Állandóan nekem kell hívnom, mindig hozzámvágja, ha nem keresem. Oké, aláírom, nincs vonalas számom és a mobilomat drága hívni, de neki sincs vonalasa és nem is a mobilján hívom, hanem skype-on.

Engem is zavar és van, hogy direkt nem keresem, megnézem, hogy ő mikor keres, de semmi.

Most történetesen nem is keresem jó darabig, mert ráadásul haragszom is rá...de ez egy másik történet.

2014. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk mindig mi telefonalunk Magyarorszagra, mert olyan tarifacsomagunk van, hogy vezetekest Europaban ingyen lehet hivni.
2015. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!