Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne a barátnőmet...

Hogyan kéne a barátnőmet elfelejtenem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem volt merszem idevetemedni, de úgy érzem, megőrülök. 4 évvel idősebb nálam, most én vagyok 16 ő 20. Olyan, mint akit 4 éve magam mellé képzeltem, és most úgy tűnik, elveszítettem mert rengeteget veszekedtünk és minden azzal kezdődött, amit mindketten nagyon szeretünk.. és annyi véletlen dolog történt, tényleg. Ezek talán puszta véletlenek, de nagyon fontosnak tartottuk. Mikor összevesztünk, vidékről lejött vidékre hogy megbeszéljük. Azonban sokszor át is vert, kibeszélt, annak szentelt nagyobb figyelmet aki ugyanolyat szarik mint én (elnézést), merthogy az a kislány "jJaj hát nem tudom hogy tudta átélni ezt 15 évesen". A csajnak részeges az apja. És igen, én is ebben nőttem fel; az én apám is részeges, anyám daganatos. MIBEN KÜLÖNB??!?!?!?:DDDD

Igen, eléggé változó korszakaim voltak... rocker, kpop, jpop, anime, emo, minden fene... és most eléggé gyermeklelkű vagyok, bolond. De most már úgy viselkedek mint egy normális felnőtt, mert ezekben a családi és baráti körülményekben fel kellett nőnöm. De tudok komoly is lenni. Ez idő alatt, ez alatt a tíz hónap alatt amit vele töltöttem kijött rajtam egy csomó pszichés betegség.. emiatt megyek neurológiai vizsgálatra majd szeptemberben.. pszichológussal fogok beszélgetni meg minden. emberfüggő lettem, de hát.. idő kell, régen is túlléptem magamtól ezen és már le is tojom. Egy ponton fáj a fejem, laktózérzékeny lettem, ideggyenge, vashiányos, rengeteg betegség jött ki rajtam.. Nagyon kicsinált ez a kapcsolat, és most hiába nem érzem már annyira a hiányát, szinte bosszant és minden áldott nap ezen agyalok. Egy hónapja nem beszélünk már normálisan, mert tulajdonképpen egy koncert közben vesztünk össze. Uszítottak ellene, ő pedig nem képes megbocsájtani ... de én rengeteg mindent elnéztem neki, és így jobban átgondolva.. Rajtam függött az egész kapcsolat, ha ő nem érezte azt a törődést akkor képes volt érzelmileg zsarolni. Nekem azonban tényleg szükségem van rá... Sokszor próbáltam vele megbeszélni azóta, de csak bunkón képes válaszolni. Én pedig gyomorgörccsel kelek-fekszek, ha nem beszélek senkivel akkor csak rá tudok gondolni.


Mit kéne tennem? ...


- Bunkó megjegyzésekkel kérlek hagyjatok, erre most nincs szükségem -



2014. aug. 25. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, h neked akkora szukseged lenne erre a fiura. Talan mazochista vagy, aki elvezi a sajat szenvedeset?

Meg csak 16 vagy, nem vagy felnott, ne kezeld magad ugy. Szerelmi banat meg lesz eleg az eletedben. Egyszeruen el kell donteni fejben, h nem kell o tobbe neked es foglalkozz csak magaddal.

A tobbi csak rinya, ami energiat a visszaszerzesere forditanal, azt szand magadra.

2014. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Barátnő. Lány, nem fiú .. De igazad van..
2014. aug. 25. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, bocsi, most kezdtem javitani.

Szoval 16 evesen elni kell, tapasztalni, nem bennemaradni vmiben, ami lerant.

Hidd el, jol erzed, nem kellesz, ne eroltesd, lepj tovabb, szard le miert. De tenyleg, a legrosszabb a miert. Azt mindenki tudni akarja. Ne erdekeljen. Ismerkedj, ne feltetlenul csajozas jelleggel.

Te akkor fiu vagy?

2014. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, fiúk nem szoktak így írni.. :) Félreértés ne essék, nem vagyok leszbikus. Nem volt olyan gyerekkorom ahol barátaim voltak, és hirtelen megkaptam őt, akit régen leírtam magamnak.. ezért fáj annyira, talán.
2014. aug. 25. 10:44
 5/8 *Victorique* ***** válasza:
100%

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Egy kapcsolatban boldog vagy, és törődik veled a másik, nem pedig belebetegszel.

Az már régen rossz, ha csak egy emberen függ a kapcsolat, tudta ő ezt jól, ezért is tudott kihasználni.


Szerintem próbáld meg úgy tekinteni, hogy találkoztál egy emberrel, akivel az utatok egy darabon együtt vezetett, hogy tapasztalatokat szerezz, de a továbbiakban nem a közös folytatás van megírva.

Nagyon fiatal vagy, bőven fogsz még találkozni olyannal, aki őszinte barátod, vagy barátnőd lehet, és igazán érdekled is, törődik majd veled.

2014. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoval ez csak barat baratno?

Majd az elettapasztalat hozza ezt magaval. Elengedni embereket. Foleg, ha faj is. Miert is ragaszkodsz hozza? Mert x ideig jo volt?

De most mar nem jo, fizikalisan betegge tett teged ez a dolog.

Csakis te magadnak tudod lezarni. Elhatarozod, z vege, ennyi volt es kesz.


En nemreg veszitettem el egy baratnomet, osszevesztunk es mar honapok ota nem beszeltunk. Az elet megy tovabb, emberek jonnek-mennek az eletunkben.

Tudom, h nagyon konnyu mondani, es nagyon nehez megtenni, de gondolj arra, mikor megbantott vagy mikor hianyzik kerdezd meg magadtol, h kell-e neked a psziches betegseg.

Csak te magad tudod befolyasolni.

2014. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, toroltem az ismeroseim kozul..:))))
2014. aug. 25. 12:22
 8/8 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés: Habár minden oké rajtam testileg, három dolgot diagnosztizáltak nálam a neurológián; Pánikbetegség, migrén és szomatizációs zavar...


... király.

2014. szept. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!