Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Javaslatok? Szinte bármi jöhet!

Javaslatok? Szinte bármi jöhet!

Figyelt kérdés
A férjemmel van egy kisfiunk aki most 7 hónapos. Mióta megszületett teljesen átrendezte az életünket de nem bánjuk hisz ő a szerelmünk kis gyümölcse. Viszont a férjemmel való kapcsolatomat is átrendezte, voltak hullám völgyeink de egyenesben vagyunk. Most úgy néz ki, hogy el megyünk egy másfél napra és éjszakára lazítani, ki veszünk egy kis tanyát. ám nem tudom milyen programokat szervezzek ami nap közben családias de este romantikus lenne hogy újra megszikráztassam kettőnk között a dolgokat. tanácstalan vagyok. Rosszindulatú megjegyzéseket mellőzzük ha kérhetem.

2014. aug. 26. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell oda semmi különleges program, csak bánj úgy vele, mint mielőtt még a baba megszületett, amikor még csak ő volt egyedül fontos a számodra, és vegyél fel éjszakára valami csinos kis hálóinget, csinálj estére kettőtöknek valami finom vacsit, egy kis zene és gyertyafény, és akkor csak őrá figyelj.
2014. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
menjetek piknikezni a környékre, sétáljatok nagyokat, este ameddig te megfürdeted, és lefekteted a kicsit, a párod rakjon tözet, süssetek szalonnát, hallgassatok lágy szerelmes zenét, és símuljatok egymáshoz. A többi jön magától.
2014. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Séta a környéken, az állatok megnézése, este a gyereket lefektetni, és tábortüzet, grillezést csinálni.
2014. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már alig várom! köszönöm szépen, csak félek hogy nem tetszenék neki, nem vagyok valami gyönyörűség. mióta terhes lettem és a pici megszületett nem nagyon voltunk együtt úgy.
2014. aug. 26. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
7 hónapja nem feküdtél le a férjeddel?
2014. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsánat, 14-16 hónapja?
2014. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De igen csak nem nem olyan sűrűn és nagy intenzivitással.
2014. aug. 27. 06:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kellenek oda programok meg ötletek. Csak szex, szex, szex és szex. Kis se szálljatok az ágyból. Egyből helyrejön a kapcsolatotok.
2014. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

na ja. és örülj, hogy van valaki, aki akar téged, legyél büszke a testedre, és ne szégyelld.

a férfi akkor lát téged vonzónak, ha te magadat annak látod, és úgy is viselkedsz.

és ne vondd meg a szexet a férjedtől többet, már ha szeretnéd, hogy veled és csak veled maradjon.

2014. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, igazából nem én vonom meg ő tőle hanem ő tőlem a szexet, mindig fáradt. Én bármikor vevő vagyok rá csak ő. Nem.
2014. aug. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!