Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha beszélek...

Miért van az, hogy ha beszélek a páromhoz, szinte soha nem néz rám, ha válaszol akkor sem, de amint van lehetősége és elfordultam stb. , akkor már a fenekemet stb. -met bámulja?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mert fontos vagy neki. Legalábbis a feneked.
2014. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Amit mondasz neki,az nem érdekli,a tested viszont igen.Ez azért jelzés értékű.

Viszont azt nem értem,hogy ha elfordulsz,hogy látod azt,éppen midet bámulja.

2014. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
94%
Szerintem nem látja, csak érzi, de ha tükör van előtte, akkor onnan láthatja. Nekem ez egyértelműen azt mutatja, hogy nem te érdekled, legalábbis nem annyira, mint a tested. Lehet,hogy nem is te kellesz neki, csak a testiség?
2014. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mással is kerüli a szemkontaktust? Mert vannak, akik nem bírják elviselni.
2014. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet benne olyan, hogy nem szeret a szemébe nézni a másiknak. Pl. az utcán én sem nagyon nézek rá a szembejövő emberekre, de ez azért családon belül másképp van. Ha a férjemhez beszélek, akkor ránézek a szemébe. Ha a te párod csak a fenekedet, melledet, lábadat stb. bámulja, akkor részéről valószínűleg nem egy komoly kapcsolat ez.
2014. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!