Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szüleim miert nem engednek...

A Szüleim miert nem engednek el szinte sehova? Mar nagyon elegem van .

Figyelt kérdés
Tegnap is volt egy régi barátommal sütögetés 11ig voltam elengedve, de nem érdekelt haza se jöttem egész éjjel, reggel apa Eljött ertem es elhordott Mindennek. Kezd,elegem lenni nagyon,hogy felnőtt ember létemre megszabják hogy hova mehetek es hova nem... 19/L
2014. jún. 8. 14:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
34%

Amíg velük élsz, az ő otthonukban a szabályaik szerint, akkor tarts be a szabályokat.


Vagy pedig keress munkát, legyen saját otthonod, és addig maradsz ki, ameddig akarsz.


Nem attól vagy felnőtt, hogy 18 éves elmúltál. Ameddig a szüleid pénzén élsz, gyerek vagy, és az ő házukban az ő szabályaik érvényesek.

2014. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%

Féltenek. Ez is a szeretet jele. Persze azért 19 évesen maradhatnál 11-nél tovább is. De azért abba gondolj bele, hogy ha egész éjjel nem jelentkeztél nekik, mégis mir gondoljanak. Biztos megfordult a fejükben az is, hogy valami bajod történt. Féltenek és te még rátettél egy lapáttal. Nem hinném, hogy ezzel a húzással most majd engedékenyebbek lesznek veled.

Próbáld megbeszélni velük, hogy kipróbálhatnátaok, hogy fokozatosan engessenek mindig egy kicsit tovább és te pedig majd igyekszel megszolgálni a bizalmukat.

2014. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
10%

Sokat nézik a tv-t és féltenek.


Miért nem engeded meg neki, hogy GPS programmal mindig láthassák hol vagy.

Igen. Gusztustalan, de így te is elmehetnél bárhova és ők is nyugodtak lennének, hogy tudják merre vagy.


Esetleg bejelentkezel sms-ben vagy skype viber üzenetben.


Mondd meg neki, hogy ha előfizet neked egy mobilnetet, olcsóbban kijön mint a benzinpénz amit arra költ hogy utánad járkáljon.

2014. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%

Nem attól leszel felnőtt, hogy szarsz a fejükre és azt csinálsz, amit akarsz!


Az együttélésből adódó ALAPVETŐ dolog, hogy szólsz, hogy kb. mikorra várjanak, és ha nem sikerül, akkor előre megbeszélt módon jelzed nekik.


Ezt a 30 éves "gyereknek" (mert a szüleidnek mindig az leszel) és az 50-es férjnek, feleségnek is "illik" betartania.

2014. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
51%
minél előbb keress valami munkát, és menekülj otthonról.
2014. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Van munkám,es tanulok is melette esti tagozaton:/
2014. jún. 8. 14:41
 7/47 anonim ***** válasza:
39%
és nem tudod még otthagyni őket?
2014. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Tudjak mindig hogy hol vagyok,es azert nem jelentkeztem mert mar beleuntam hogy allandoan figyeltetnek,nyomozgatnak utánam es a legrosszabbra gondolnak. Soha nem csináltam semmi olyat,megis ma reggel mikor Eljött ertem apa megkérdezte hogy drogoztam e. Pedig sose csinaltam es nem,is fogom.
2014. jún. 8. 14:43
 9/47 anonim ***** válasza:
25%
na ha utánam nyomozna így a családom, én távoltartási végzést kérnék... azért ez már beteges.
2014. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
De itt tudnam hagyni,de felek bejelenteni,hogy el szeretnek költözni,es amugy egy albérletet nem tudnek fenntartani ebből a pénzből:/ legalabbis egyedul nem
2014. jún. 8. 14:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!