Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos a terhességem miatt...

Sajnos a terhességem miatt kórházba kell feküdnöm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azon aggódom, hogy mi lesz a párommal. Lesz e mit ennie stb nagyon féltem őt.
2014. aug. 31. 09:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
7%
Nincs valaki ismerösőd, anyukád a ki tudna vele addig törődni? Főzni, takarítani, míg te haza nem jössz a babával?
2014. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
20%
Mennyi időd van hátra még?
2014. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Sajnos senki nem tudja gondját viselni és oő olyan tipus, hogy magától nem eszik. Még csak most vagyok két hónapos.
2014. aug. 31. 10:04
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Pfff, a párod felnőtt ember, ha éhen hal, meg is érdemli! :D LOl. Kegyetlen :)
2014. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Felnőtt ember nem lehet ennyire életképtelen. :O
2014. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 zabmester ***** válasza:
98%

A párod felnőtt, vagy gyerek? Mert ha gyerek, akkor megértem az aggodalmad, bár elég gáz a helyzet, de ti tudjátok. De ha felnőtt - és bízom benne, hogy így van - akkor nem kell senkinek sem a "gondját viselni", mert bármilyen hihetetlen, de képesnek kell rá lennie, hogy ellássa magát. Vagy esetleg mozgássérült? Nincs keze? Értelmi sérült? Még ezekben az esetekben tudom elképzelni, hogy attól kelljen félni, hogy nem tud mit enni és baja lesz.

Nekem iszonyúan égne a fejem, ha olyan béna pasim lenne, hogy anyámat, vagy az ő anyját kelljen odaugrasztani, hogy lássa el, ha én kórházban vagyok. Marhára szégyellném, hogy egy óriáscsecsemővel élek együtt.

2014. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
11%
Fizessetek be neki valahová ebédet. A reggelit, meg a vacsorát csak megtalálja a hűtőben, ha éhes. Nincs egy barátnőd, aki ránézne?
2014. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

Basszus még barátnőt is "neki"? :D Dugópartnerről is a kórházban fekvő terhes feleségnek kell gondoskodnia? :D


Szánalom.

Hogy lehet egy ennyire életképtelenhez hozzámenni?

2014. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj. Lehet, hogy első pár nap kihagyja a reggelit, vagy az ebédet, ha senki sem nyaggatja, hogy egyen, de 2-3 nap múlva olyan éhes lesz, hogy egy fél disznót megenne.

Az emberek nem szoktak önszántukból éhen halni. Csak van egy bolt, menza, önkiszolgáló étterem a közelben?


Ha nagyon aggódsz, és tudsz netezni a kórházból, akkor rendelj neki minden napra kaját valamelyik ételfutártól. Netbankon keresztül ki is fizetheted, neki csak annyi dolga lesz, hogy átveszi és megeszi.

2014. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Csak tesóm van, de ő sem ál úgy anyagilag, hogy főzzön rá.
2014. aug. 31. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!