Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos a terhességem miatt...

Sajnos a terhességem miatt kórházba kell feküdnöm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azon aggódom, hogy mi lesz a párommal. Lesz e mit ennie stb nagyon féltem őt.
2014. aug. 31. 09:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%
Hat ha ennyire életképtelen, nem kellett volna vele gyereket vállalni....
2014. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
0%

Válaszolók! Sajnos nem mindenki lakik olyan településen ahol van étterem stb. Az én párom sem szeret egyedül enni.

Nem tudom miért kell másokat lenézni.

2014. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
12 azért ha éhes megtalálja a száját nem?Akár szeret egyedül enni akár nem.kismama te meg ne izgasd magad ezen,feltalálja magát csak nem olyan béna éhen hal mig nem vagy.Ennyire nem kell ám félteni,vagy megrágod majd helyette is ha haza tértek a korházból nehogy megfulladjon?meg lesz a baba majd adód ezt lejebb is.Én nem hiszem ennyire életképtelen lenne egy pasi is
2014. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
8%

Amennyire előre csak tudsz, főzz meg rá, aztán meg a hátralevő hetekre-hónapokra (nem tudom, mennyi van hátra a terhességedből) fizesd be valahova, mindegy mi a menü épp, eszi, nem eszi, ez van.


Ha ez nem járható,akkor egyetlen ötletem maradt: a boltokban lehet kapni mindenféle melegétel konzervet is, a babgulyástól a vadasig: persze nem olyan az ízük, mint a házi koszt (pláne, ha te jól főzöl),de mégis: melegétel.

2014. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
29%
...hát akkor adjatok a tesódnak pénzt, hogy főzzön a párodra. Ez nem jutott eszedbe?
2014. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%

9-es vagyok, és nem nézem le, csak egyszerűen nem értem. Tegyük fel, hogy nincs étterem, és tegyük fel, hogy nem főz rá senki, és nem akar minden nap szalámis szendvicset enni.


Akkor kezdjen el gondolkodni, hogy mi a megoldás. Elvégre felelősségteljes felnőtt férfi, akinek nemsokára a gyerekéről is gondoskodnia kell.


1. Vesz tojást/hoz a tyúk alól, vesz/szed paprikát, paradicsomot és hagymátkészít lecsót. Nem egy nagy dolog. Tesódat kérd meg, hogy tanítsa meg rántást készíteni, nem nagy költség, és máris tud mindenféle levest/főzeléket főzni. A húsleveshez még rántás se kell, csak az összetevőket írd össze neki.


Lehet, hogy nem szeret egyedül enni, de ez szükséghelyzet, meg kell oldania.

2014. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%

Én speciel, ha feleségem a munkája miatt elmegy pár napra, akkor nekiállom magamnak pl marhagulyást, csülköspacalt, gombapaprikást csinálni. Csupa olyan dolgokat, amiket ő nem szeret, én meg imádok.


De nyugi, nem fog éhen halni. Az életösztön annál sokkal erősebb. :)

2014. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy már komoly legyen, hogy egy felnőtt férfi, leendő apa ennyire nyomorék legyen, hogy nem tud magáról gondoskodni! Hány éves, 2? Inkább téged kellene támogatnia ebben a helyzetben, nem hogy még miatta idegeskedj, hogy éhen hal-e, mert életképtelen?
2014. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen hülye haljon éhen.
2014. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
97%
Mi lenne, kiszolgálja magát. Nem is ártana neki talán. Mi az, hogy nem eszik, ha nem teszik elé?
2014. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!