Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas az az ex aki közössé...

Szánalmas az az ex aki közösségi oldalon "burkoltan" pocskondiázza az újat? Miért nem lép az tovább, aki "boldog"?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 14:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban "boldogabb,mint valaha"
2010. jan. 17. 14:14
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Tudod,van akinek annyira sérti a hiúságát, hogy nem kell már a másiknak, hogy soha életében nem fog megbékélni. Ismerek olyat, aki lassan tíz év után is szinte ugyanolyan hévvel gyűlöli az exét, pedig ő dobta ki :))) És új házassága, új gyerekei vannak. Az ilyen soha nem lesz boldog, de meg is érdemli.
2010. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

valószinüleg nem is olyan boldog mint ahogy azt állitja:)

ez szerintem mindannyiunkkal előfordult, és ezt az érzést mindig ugy éreztem hogy nekem is ki kell adnom magambol. a szerintem mindenki által ismert "mekkorát vesztettél velem, de én milyen jol vagyok" érzés... ezt nem szabad a tudtára adni az exnek, hiszen ha ő már új emberrel van valószinüleg tullépett rajtunk, és átlátja ezt az ócska dumát :) ne foglalkozz vele, hagyd hogy kidühöngje magát (ha nem egy baráttal, akkor a myvipen)... ne foglalkozzatok vele ne hagyd hogy megkeseritse a ti kapcsolatotokat :)

2010. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarja kimutatni,hogy fáj neki,de jelezni szeretné feléd,milyen nagy ,,veszteség" ért Téged azzal,hogy már nem vagytok együtt.Csak fel akarja magára hívni a figyelmet.Nincs önbizalma,nem boldog,nem békélt meg a sorsával,másokon szeretné levezetni a frusztrációját.A legokosabb,ha nem szentelsz figyelmet neki,az ilyen gyerekes emberek csak így állnak le.
2010. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert ezek szerint ráér arra, hogy a saját életén kívül még másokéval is foglalkozzon. Dolgozzon többet, akkor majd nem lesz ideje gondolkodni ilyeneken meg hülyeségeket irogatni.
2010. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes,most nem azért,hogy védjem,de akkor mi hogy érünk rá ide írogatni ahelyett,hogy most is dolgoznánk,hmm??? :-D
2010. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
De jobb esetben az ide írók nem másokat szidnak és nem ezzel töltik az egész napjukat...ide sokan azért írnak/tesznek fel kérdést, mert valami problémájuk van, nem azért, mert annyira ráérnek.
2010. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván fáj neki a kudarc,azért teszi,persze ez nem mentség,de nem hiszem,hogy az unalom motiválja.Szóra sem kell méltatni.Egyébként jó néhány ember akad az ilyen közösségi oldalakon,aki burkoltan zrikálja a másikat,például a személyes bemutatkozó szövegében,pedig már régen lejátszott a meccs.Ezeken csak nevetni lehet.Nekik is többet kéne dolgozni.
2010. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted is így van 16:10,egyet értesz?
2010. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Is...és gátlástalan,aljas is.Én "új":) vagyok,a párom exe nem burkoltan csinálja.Persze nem az exét szidja az se:))Van egy gyerekük,akivel meg régi félmeztelen fotókat küld a láthatásra,meg sétálgat a munkahelyemnél záráskor stb.Ne reagálj semmit a beírásaira,csak magát minősíti.Ellenben tegyél fel új képet magatokról,mosolygós-szerelmeset!Ha az ex szenvedni szeret,miért gátolnád ebben?
2010. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!